• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

52-ka djelovi za bosch pumpu,gdje kupiti?

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Skinuo sam bosch pumpu i odnio na reparaciju,radi se o staroj 52-ki proizvedenoj prije 1980-te,majstor kaže da treba novu bregastu u pumpi regulator, uloške u diznama,elemente itd..elemente bi možda i nabavio,ali bregastu i regulator nema nitko u okolici zg..
Ima li tko dobre rabljene ili nove djelove?I di se to može kupiti?Jurval u vrbovcu nema,bosch majstori u zg i okolici neče ni čuti za tu pumpu i djelove za nju.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Meni je malo neobično da majstore kaže da je otišao regulator , misliš na cijeli onaj zadnji dio pumpe unutar čega je regulator ??
Ili šta je otišlo unutar regulatora?
Još malo mi je neobično da ti majstor nije rekao da uzmeš i nepovratne ventile.

Bregastu potraži polovnu. Novu ćeš teško naći.

Po meni je najbolja varijanda ako bi našao još jednu neispravnu pumpu pa da od dvije složiš jednu osim da nisi baksuz da je na obje otišlo isto.
Nemoj striktno da tražiž pumpu za taj model za tu godinu , traži bilo koju pumpu od rusa sa 4 klipa time ćeš povećati šanse da je nađeš . Može i od T40 samo se drugačije preštima što ti i nije problem jer odmah ide na sto.
 

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Ne cjeli zadnji dio,samo regulator u nutra,kaze da je opruga losa u regulatoru,ma smeta me to sto preko telefona sve obeca i tamo isto kad dodjem,onda pumpa stoji 3 tjedna,i zove me da kupim djelove,pa da znam di ima djelova i kako ju sloziti nebi njemu nosio..pokazao mi je da osovina ima malo lufta na onom djelu di regulator sjeda na nju. Mislim da se njemu neda raditi.
 

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Nebi htio bas imenovati da ne ispadne da čovjeku uzimam kruh,danas sam uzeo pumpu natrag i idem drugom bošisti pa budem više napisao kad budem i sam znao više.
 

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Evo pumpa je kod Šporčića trebala je kompletnu reparaciju,i u ponedeljak ili utorak bude gotova.Sad jedva cekam da ju smontiram natrag da vidim kako bude palio.
 

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Pumpa je gotova i ugrađena,paljenje sam bio označio i vratio sve natrag,puno ljepše radi, kad se doda gas zadimi i kad dostigne okretaje dima nema,jedino kod prvog hladnog starta nikako se nemože riješiti da ne dimi pa prvih minutu dvije baca crni i malo bjelog dima ali ne detonira i ne klepče kao ranije,motor ljepo radi i malo puše na iberlauf kad se zagrije,kad je topal pali na zub bez grijača.
Pokušao sam mu malo staviti ranije pa kasnije paljenje da vidim dali bi se to dimljenje anuliralo kod hladnog starta,kod ranijeg paljenja motor bolje klepče i teže pali,kod kasnijeg isto teže pali i dimi puno duže tako da sam vratio na oznaku koju sam stavio i sad dobro pali ali dimljenje ostaje prvih minutu-dvije iza hladnog starta.
Nisam primjetio da gubi vodu,mješa ili napuhuje sistem za hlađenje jedino me to dimljenje smeta,jeli to možda do bosch pumpe ili ili je majstor nesto zeznuo..
 

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Znači tak to mora biti :icon_thumright: sad čekam hladni dan sa temperaturom u minusu da vidim kako če onda paliti,jel može gradacija 20w50 u njegov motor,ipak je to stariji stroj pa da mu bude gušće?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,073
Niko ne kaže da tako mora biti nego da ''može da prođe''.
 

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Nakon par hladnih startova,ipak sam zakljucio da je izgleda stvar u bosch pumpi,jel nakon sto ga upalim nakon 1 ili 3 dana nije ista duzina tog perioda u kojem dimi,nakon 1 dana prestane za skoro manje od minute,nakon 3 dana dimi i oko 4 minute s tim da upali nakon 2-3 okretaja anlasera,kao da mu ne postigne pumpa odma pritisak,vidjeti cu jos dovod goriva premda curi kod pumpe na slobodni pad iz dolaznog crijeva.
 

Najnoviji postovi

Na vrh