• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adaptacija postojeće građevine

  • Temu pokrenuo MFOsijek
  • Datum prvog posta
M

MFOsijek

Guest
Pozdrav forumašima!

U dvorištu imam jedan objekat koji bi htio adaptirati za držanje tovnih pilića. Pod objekta je od zemlje koju planiram izbetonirati. Ono što me zanima je da li je potrebno betonski pod nečim zaštiti. Pitam zato što sam od nekoga čuo da kokošji izmet zna, vremenom, oštetiti beton.

Isto tako me zanima koliko se komada pilića smije držati "u kući". Pošto se nalazim u prigradskom naselju (Tenja kraj Osijeka) vjerujem da se baš i ne smije držati previše.

Hvala !
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Pozdrav forumašima!

U dvorištu imam jedan objekat koji bi htio adaptirati za držanje tovnih pilića. Pod objekta je od zemlje koju planiram izbetonirati. Ono što me zanima je da li je potrebno betonski pod nečim zaštiti. Pitam zato što sam od nekoga čuo da kokošji izmet zna, vremenom, oštetiti beton.

Isto tako me zanima koliko se komada pilića smije držati "u kući". Pošto se nalazim u prigradskom naselju (Tenja kraj Osijeka) vjerujem da se baš i ne smije držati previše.

Hvala !

Za to trebaš otići u općinu i na karti pogledat u kojoj si zoni GUPa, onda ćeš znat koliko možeš držati odnosno do koliko UG je dozvoljeno građenje objekta.. Pretpostavljam da 30 UG, Pošto vjerojatno nisi u IP zoni.
 

Najnoviji postovi

Na vrh