• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Adengo

Stefi

Novi član
Tu od
16 Tra 2019
Poruka
3
Dali taj adengo unistava sjerak posto kod kene je sve veci
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277
Evo i ja danas kupio ‚‚‚‚Raketu‚‚‚‚ među herbicidima,,,
ova su vremena suluda pa bih ja de se osiguram,,,
IMG_20210316_171605.jpg
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Dali taj adengo unistava sjerak posto kod kene je sve veci
Ako ti je polje jako zaraženo onda ne,ak je tu i tam koji onda u ranoj fazi ga čak i ubije.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Zasto je onda tako skup kad radi istu radnju kao i neka kombinacija za po 150kn/ha?
Ne koristim ga i slabo se uopce kod mene u kraju koristi.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Odličan je jer nakon svake kiše se ponovo aktivira i uništava naknadni ponik korova,sirak vrlo slabo čisti ,možda nešto iz sjemena ali rizom nikako.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

@NEWHOLLAND,​

koju jeftinu kombinaciju predlažeš?

Teoretski mi se adengo čini u prednosti pred drugima upravo zbog naknadnih aktivacija.

@nimrennermin,​

kolika je cijena u BiH?
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
za sirak vam je prava stvar monsoon,to vam je herbicid koji djeluje kontaktno i zemljisno.ima aktivnu tvar kao adengo i jos neku drugu.sirak rijesava samo tako,prska se kada je kukuruz 5 listova
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,277

@NEWHOLLAND,​

koju jeftinu kombinaciju predlažeš?

Teoretski mi se adengo čini u prednosti pred drugima upravo zbog naknadnih aktivacija.

@nimrennermin,​

kolika je cijena u BiH?
Jest da je poskup,,, al ima ona,,, ako neznaš šta je dobro,,, onda gledaj šta je skupo,,,
Prije sam mnogo tog kemijo,, bilo i uspona i padova,, al zadnjih 4 do 5 sezona,, samo Adengo,, ja prezadovoljan,, dal ja to ubodem,, kad treba,, il,, za moje podneblje je odličan,, nije me briga,,
IVAN,, ja sam ovu bocu platio 230 km,, ak ti je lakše 118 eura,, i to je za dva hektara,,
pakovanje za 0,5 h,, 250 ml,, je 72 km,,
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Ne kultiviram pa ne mislim eksperimentirat,dokazano najbolji. Uvijek čekam špricanje pred kišu i nikad s ničim problema,sirka tak i tak nemam,stavljam 2.5 deci na ral i ne mijenjam ga dok god odradi kak treba.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Cijena mu je u odnosu na prošlu godinu porasla za 200 kn po litri. Mislim da budem tražil povoljnije rješenje ove godine...
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,515
Ja sam prošle godine koristil Nicogan na parcelama koje sam prvi put radil, sirka ko u priči... Ista djelatna tvar ko Motivel a košta 2,5x manje. Litra oko 100 kn. Dva prohoda sa kombinacijom Nicogan+Calaris i čisto ko asfalt...
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
prije nekoliko god.prskao sam sa motivel i banvel.sve izgorilo,bilo cisto jedina zamjerka gdje imate depresije i ako 6-7 mjesec bude kise malo vise kostan ide ko lud na tim mjestima
 

Najnoviji postovi

Na vrh