• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Agroteka

Agroteka

Novi član
Tu od
4 Velj 2014
Poruka
4
Pozdrav svima!

Moje ime je Ivan imam obiteljsku firmu već skorom 20 godina, a bavimo se prodajmo zaštitnih sredstava za bilje, opremom za vrt, vinograd, voćnjak nešto malo i maslinarstvom, te također repromaterijalom, također uz poljoapoteku imamo i zoo-shop gdje prodajemo opremu i hranu za ljubimce. Inače sam veterinar po struci dok je majka agronom smjera VVV. Samim time zaokruzili smo pricu vezanu za ovu našu malu obiteljsku firmicu!

Inače sam iz Zagreb (Gajnice), a na forum sam se prijavio u potrazi za novim suradnicima a i stjecanju novih iskustava i znanja!

Svima još jednom lijepi pozdrav!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Pozdrav Agroteka, dobrodošao na Poljoprivredni Forum!


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 
Na vrh