• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz fahr agrotron 106

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Može li netko pomoći s obzirom da je traktor sličan ovome. Posudio sam prijatelju traktor da si izmalčira jednu livadu cca 2 rali i ostavio otvoren prozor pa napadala kiša po osiguračima i kutiji. On naravno nije to služio upalio traktor fino još kaže kardan mu se 3x gasio nema pojma šta je. I vrati on meni traktor kad ja više sa kardanom ni K. KAd ga pokušam upaliti samo se ugasi traktor. Ima tko ideju o ćemu se radi?
 

Tomi89

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2017
Poruka
78
Pitanje ako netko zna, dal agrotron ima jedan ili vise filtera hidraulike, ug radi se o agrotronu 4.80
 

Tomipav

Član
Tu od
30 Kol 2018
Poruka
54
Imam jedno pitanje vezano uz Deut Fahrt agrotron 85 , imam problem vec neko vrijem trakotr ljepo radi i sve super ali kad se vozim s traktorom i u 3 ili 4 brznini ako prodem 2000 obrtaja traktor pocne kociti i kolko god da mu dam gasa osjetim da mu je tesko i da koci neznam u cemu je provl3m do 2000 obrtaja trakor ide super prima gasa i sve ali cim prodem 2000 odma pocne kociti, i pocne mu biti teako , neznam u cem je problem ?
Ja sam promijenio membranu,traktor sad ide kao lud!
 

Tomi89

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2017
Poruka
78
Koju membranu tocno si promjenio?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tomipav

Član
Tu od
30 Kol 2018
Poruka
54
Membranu regulatora,nemaš je šta vidjeti a košta koda je od zlata napravljena.
Ali traktor sada napokon ide kako bi trebao.
 

Tomipav

Član
Tu od
30 Kol 2018
Poruka
54
Sa desne strane traktora,na mašini do kabine,imaš 4 imbusa na poklopcu,skineš ga i možeš vidjeti jeli membrana čitava.
E sad ako je hoceš zamijeniti moraš u kabini skinuti poklopac pod nogama i rastaviti regulator i sa te strane.
a baš i nema nešto pretjerano mjesta.
Skineš poklopac regulatora na toj strani u kabini,skineš zeger na osovini klipa na kojoj se nalazi membrana,i izvadiš ju van sa vanjske strane regulatora.
 

tomislav84

Član
Tu od
12 Tra 2009
Poruka
69
Bok društvo, moj agrotron je poceo izbacivat gresku 50. Upalnim ga radi normalno. Stavim ga u brzinu i nakon par metara izbaci ga van brzine. Mozda netko zna koja je gresku pitanju.
 

Tomipav

Član
Tu od
30 Kol 2018
Poruka
54
ako sta pomaže.
 

Prilozi

  • Screenshot_20191105-134717_Drive.jpg
    Screenshot_20191105-134717_Drive.jpg
    98 KB · Pregleda: 45
  • Screenshot_20191105-134645_Drive.jpg
    Screenshot_20191105-134645_Drive.jpg
    54.8 KB · Pregleda: 43

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Imam pitanje u vezi rada ventilatora na Ironu 130, pošto to iste kabine ko od Agrotrona. Ventilator vrti u svim brzinama, ali ne puše ništa. Klimu moram napunit to znam ali bi trebao i bez nje bit cirkulacija zraka.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,437
Vrti motor ali ne i ventilator. Ventilator je vjerovatno plasticni upresan na osovinu el. motora, dobio lufta i sad vrti u prazno.
Ne gine ti skidanje ventilatora u svakom slucaju.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Meni na agrotronu 6.00 isto taj fina hidraulika ne radi. potenciometri sve kao ispravno ali veliki kotač ne radi i ne radi finu regulaciju. očistio pregledao i jedino kaj mislim da bi moglo biti je negdje da je problem u kontaktu. Ostala tri mala kotača rade normalno.
 

Karlo19

Novi član
Tu od
7 Stu 2020
Poruka
2
Zna li neko gdje se nalazi ventil grijanja?
U pitanju je deutz fahr agroton 106
 

Tomi89

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2017
Poruka
78
Evo samo da se na dovežem na postove vezano uz tromost traktora Agrotron-a...ja sam na svojem primijetio da je sve lošije vukao, nije postizao krajnju brzinu sa lakoćom, jednostavno bio je trom. Bil sam spreman nosit pumpu na reparaciju, ispitivanje turba pa cak i na generalku... Kad je naš kolega Tomipav napisao da je sa membranom riješio sličan problem i ja sam odlučio skinuti poklopac i provjeriti u kakvom je stanju membrana. Membrana je bila lagano ispucala pa sam odlučio da ju promijenim. Uglavnom, promijenio sam membranu, upalio traktor i odmah se osjetila razlika...znači koda sam kupio drugi traktor jači za cca 10-15 ks...preporod. Tak da ako netko ima sličnih problema neka si provjeri membranu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh