• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Aku atomizer

blower

Novi član
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
4
Pozdrav,

Ne znam jel ste vidjeli ili jos bolje imali priliku koristit ovo ?


Stvar se cini jako prakticnom, gledao sam po youtube-u i ucinak ima prilicno dobar.
Potrebna je klasicna aku prskalica. Combo tih stvarcica mi se cini kao dobra alternativa motornom atomizeru - najprije po masi.

Ovo bi trebalo biti puno laganija izvedba atomizera.
Gledam da to narucim iz Kine no sada je na snazi obustava vecine paketa...

Danas mi je dosla druga ideja o atomizeru, doduse mozda je suluda pa bi htio provjeriti sa iskusnijima.
Radi se o miniwashu pogonjenom na benzinski motor, on na sebi ima pumpu koja vuce tekucinu iz externog spremnika.

Jel bi miniwash bio okey "atomizer" ?
Danas sam dobio odgovor od nekog lika na netu da ne bi jer on kao ima puno preveliki pritisak. Nisam siguran zasto bi preveliki pritisak bio problem.
 
Na vrh