• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Amazone Special D7

Igor222

Novi član
Tu od
17 Lip 2013
Poruka
5
Pozdrav ljudi,
trebam savjet vezano za sijačicu Amazone Special D7. Ne znam kako namjestiti za sjetvu uljane repice. Na koliko treba biti ona opruga na lijevoj strani sa brojevima od 1 - 8 koja otvara klapne i na koliko mora biti opruga na desnoj strani kod getribe sa brojevima od 10 - 100 i kako da zatvorim one plastične zatvarače?
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Premalo podataka si dao o sijacici da bi ti se konkretno odgovorilo,,,
Ali evo tu na slikama ti je sve prikazano pa se probaj naci,,,

t0ktag.jpg


1j6xq9.jpg
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Pozdrav forumasi,
Kupio sijacicu iz naslova teme d7 specijal 2 i fali mi dio oznacen na slici za automatske markire pa bih zamolio ako ima koji forumas da mi slikne iz blizega i direkt od naprijed da si to napravim.
 

Prilozi

  • 20201123_130428.jpg
    20201123_130428.jpg
    26.1 KB · Pregleda: 23

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Hvala. Moram iskemijati taj nosić odoka. Nadam se da ce funkcionirati
 

jacko

Član
Tu od
4 Ruj 2014
Poruka
95
Rijesio. Jakopic ima original i nije cak ni skupo... hvala na shemi, pomogla kod narudjbe
 

Najnoviji postovi

Na vrh