• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Amrock koke

9a7zz

Novi član
Tu od
21 Velj 2017
Poruka
2
Pozdrav svima,

Imam par koka Amrock i jednog pijevca i trenutno prikupljam nešto jaja za inkubator jer su jako dobre koke,velike i odlične nesilice.A imaju,po meni i jednu prednost jer se ne raskvocaju tako lako.
Zanima me ima li još netko ove koke,čisto zbog zamjene krvi možda i kakva su mu iskustva sa njima.
Pjetao trenutno gazi i Amrok koke i hrvatice ali obilježavam jaja koliko god je moguće popratiti dok nesu ali vidjeće se razlika i na pilićima tako da nije neki problem.
Još jednom svima pozdrav

Marijan
 

Prilozi

  • WP_20170221_13_23_35_Pro.jpg
    WP_20170221_13_23_35_Pro.jpg
    60.5 KB · Pregleda: 78

Talijanka

Član
Tu od
26 Sij 2020
Poruka
108
Imam amrok pijetla koji u zadnje vrijeme tjera jednu kokosku, kao da ce da je ubije. Ona je sad pobjegla i totalno podivljala da je samo puska moze uvatiti😊 sad vidim ganja jos jednu, i to one koje su prestale nositi zbog mijenjanja perja i sad one bjeze od njega a on ko lud za njima trci! Trebam li mijenjat pijetla, star godinu dana
 

ivanhecimovic

Aktivni član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
688
Ako nema nekih ozlijeda na njima tipa da su iskljucane po glavi do krvi ili da im je razderao kožu po leđima nema potrebe
 

Talijanka

Član
Tu od
26 Sij 2020
Poruka
108
Ova jedna jarebicasta talijanka je pobjegla u tudje dvoriste i samo dodje izjutra rano da jede pije i cim ga vidi ili cuje bjezi od kuce. Mozda ih cesto perusa tj skaci pa im dosadjuje ali su jaja 100 posto oplodjena jer u svako jaje ima pile 👍 problem je ovu vratiti sad u kokosinjac, jedino puskom😬🤭
 

maliodpalube

Član
Tu od
30 Lis 2012
Poruka
134
I ja sam zainteresiran za amrok kokice. Trebam desetak komada i pijevca. Uzimao bih piliće iduće proljeće, ako netko ima. Ali baš rasne kokice, ne bilo kakave grahoraste :)
 

Talijanka

Član
Tu od
26 Sij 2020
Poruka
108
Kako razlikovati musko od zenskog pileta - da li po velicini bijele tacke na glavi?
 

Najnoviji postovi

Na vrh