• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Australorp kokoši

Lignjun

Član
Tu od
27 Pro 2020
Poruka
30
Evo,ipak sinoc vadio,13kom.,super su jutros,
veseli,zivi,mjenjam vodu svaka dva sata,cak i
prije ako je isporkaju.
Ostavio jos dva u inkubatoru,a jos dva se izlegla sinoc.Ima jos jedno puknuto jaje na pola,ne znam hocu li ga cekat.
Ja prezadovoljan ako mi ova 4 prezive za prvo valjanje.Kupio jesam 51 jaje,ali u startu sam morao izbaciti 5,jer nisu mogli stati,ili su smetali za okretanje.
Kad sam ih lampirao,i tu sam morao odbacit 6-7 cini mi se.
S obzirom da su jaja dosla iz okolice Zg i to odmah iza NG,znaci u vrijeme potresa,mozda je i to kod koka utjecalo?
Poslana su malo prije Tri kralja,i normalno zapela u prometu za blagdane,gdje sam se bojao da nece biti nista,ja na kraju🙂🙂🙂🙂
 

robelar

Dobro znana faca
Tu od
11 Lis 2014
Poruka
1,918
Jel ima tko iskustva sta se dobije po boji ako se pare bijeli i crni soj. Jos nisam vidio austrolorpe u recimo špricanoj boji a to bi bilo zanimljivo imat recimo takvoga pjetla.
 

amrok91

Član
Tu od
1 Ruj 2020
Poruka
62
Jel ima tko iskustva sta se dobije po boji ako se pare bijeli i crni soj. Jos nisam vidio austrolorpe u recimo špricanoj boji a to bi bilo zanimljivo imat recimo takvoga pjetla.
 

Prilozi

  • australorp.jpg
    australorp.jpg
    84.4 KB · Pregleda: 3

amrok91

Član
Tu od
1 Ruj 2020
Poruka
62
Evo,ipak sinoc vadio,13kom.,super su jutros,
veseli,zivi,mjenjam vodu svaka dva sata,cak i
prije ako je isporkaju.
Ostavio jos dva u inkubatoru,a jos dva se izlegla sinoc.Ima jos jedno puknuto jaje na pola,ne znam hocu li ga cekat.
Ja prezadovoljan ako mi ova 4 prezive za prvo valjanje.Kupio jesam 51 jaje,ali u startu sam morao izbaciti 5,jer nisu mogli stati,ili su smetali za okretanje.
Kad sam ih lampirao,i tu sam morao odbacit 6-7 cini mi se.
S obzirom da su jaja dosla iz okolice Zg i to odmah iza NG,znaci u vrijeme potresa,mozda je i to kod koka utjecalo?
Poslana su malo prije Tri kralja,i normalno zapela u prometu za blagdane,gdje sam se bojao da nece biti nista,ja na kraju🙂🙂🙂🙂

koja vrsta kokosaka je u pitanju, jesu to rasni ili domaci krizanci?
 

amrok91

Član
Tu od
1 Ruj 2020
Poruka
62
Robelar ovo su ti spricani ili splash australop, i stvarno su zanimljivi. Ja se trudim da nabavim pjetla spricanog Leghorna, posto imam 2 koke izuzetno lijepe i zanimljive volio bi jedno jato napraviti od njih
 

amrok91

Član
Tu od
1 Ruj 2020
Poruka
62
Spremna nova tura za inkubaciju, zelena jaja.
 

Prilozi

  • IMG-78beb1d0eeff1f22bd177d97a48042c3-V.jpg
    IMG-78beb1d0eeff1f22bd177d97a48042c3-V.jpg
    21.7 KB · Pregleda: 7
Na vrh