• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Benassi bl 75

Felix Arba

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
48
benassi bl 75 je u pitanju,benzinac,ima tri brzine i rikvec,star je preko 25 godina ali još dere po njivama,samo mi lamela otišla ća...

Felix Arba

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
48
niko ništa nezna di kupiti i koliko košta...a jel ima možda netko takav traktor za dijelove...

hodor

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,674
To čudo ima običnu centifugalnu spojku, jel.....to ti lako srede u servisima koji koji repariraju lamele...ja znam jednog, al ti je predaleko:mur:...ma mora biti negdje i u tvojoj okolici

Felix Arba

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
48
nema kod mene nikoga tko to popravlja...nije obična to lamela,radi na principu centrifuge...

hodor

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,674
ako je centrifugalna, nije nepopravljiva.....ako ti je otišla obloga, to se za 100kn riješi...a ako nema oko tebe(što sumnjam), najlakše ti je onda do trsta ili montfalconea skoknut po novu

hodor

Aktivni član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,674
Možeš pitati ove, no nekako nisam siguran......rađe ti ganjaj gde na obali ima netko tko reparira kvačila, kočnice i tako to....
http://www.panex-agm.com/
...imam osjećaj da ti još nisi nisi niti prag prešao u rješavanju tog problema, a gugl ti to i omogućava...

Najnoviji postovi

Na vrh