• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Berba Grožđa od 2007-2023...

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Kod mene 30 - 40% manje u odnosu na prošlu godinu, ali ovisno koja sorta, ali da, prskanja kao u priči. Jedno je totalno bilo sjebano, nakon prskanja, kiša, ajmo sutra Jovo nanovo, ali to sutra je došlo tek nakon 3 dana.

Uz to 1ha pao uslijed oluje, ostalo 2 puta dobilo led...

Sada na kraju nas je ova suša i sunce poslužilo da makar šećer bude dobar, ali sam na drugu stranu popušio na repi jer se osušila. Nemoš na dvije strane dobiti, ali ne žalim se, da me godišnje izvuče jedna kultura, ja niti ne tražim više, samo da se pokrijem, platim eventualna dugovanja u proizvodnji i ćao đaci.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Kod staroga slično.
Škrlet i graševina prepolovljeni..
Frankovka 30ak % manje ali je zdrava ko u najboljim godinama..
Šprica nam jedan veliki vinar i šprica kada treba,kak bi se reklo kad i sebi..tako da nema fulanja.
 
Na vrh