• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Boksovi, palete za smjestaj raznih stvari, drva, ugalj i sl

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Imam namjeru praviti boks za smjestaj uglja, na tockicima,
Kamion mi doveze uglaj, iskipa, onda ja to moram lopatom u kolica, a krupan je pa sa lopatom ne ide bas lako, onda ga smjestam, pokrivam pod neku supu, sad bih ja napravio metalni boks, sa resetkama na tockovima, dimenzija 1,5.x1,8 x 2, zakacim prednjim utovarivacem ugalj, uspem u boks i kad dodje vrijeme sezone preguram do peci. Napominjem sve je u istom nivou, gdje se kipa ugalj i pec, ravna podloga, beton,
Zanima me kojim profilima to raditi koliko ojacati, jedna vrata bi bila potrebna da otvorim, gdje bih lopatom uzimao ugalj i ubacivao u pec.
Uradio bih proracun cijene boksa, kad budem siguran kojimprofilima i sa koliko njih budem radio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh