• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Brojleri bez grijanja na struju-kako?

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
83
Uzeo bi si početkom ljeta(5/6mj) 1000 brojlera i othranio ih za prodaju. Lokacija je idealna, držao bih ih kad malo poodrastu na otvorenom.
Međutim imam problem a to je nedostatak struje tu gdje boravim.
Gledao sam solarne panele pa da ih grijem na sijalicu preko njih ali mi je skupo-dobio sam neki izračun od čak 15.000kn.
Da li netko ima ideju kako i na koji način ih grijati dok malo ne narastu a da to ne predstavlja trošak veći od njihove prodaje.?
 

max23

Član
Tu od
22 Stu 2017
Poruka
83
Hvala kolega, kad proradim i ako preživimo coronu imaš 10 debelih pilića uzgojenih bez kemijskih stimulansa i lijekova rezervorano za tebe.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Ma nema problema kolega.
Tu smo da pomognemo a i sam sam bio u tome(prepelice,fazani,trčke) pa sam svašta kemijao.
Iako nemam takvu opremu,ali informirao sam se;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh