• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Case 956 xl uljevanje ulja u getribu

Antonio956

Novi član
Tu od
7 Tra 2022
Poruka
3
Pozdrav, novi sam tu, kupio sam 956xl 1988.g. pise da u getribu ide 31 litra ulja (jd 50), na onaj bocni cep sam uspio uliti samo 25 litara pa me zanima dali treba skinuti pod da se ulije na neki drugi cep( saraf) . Unaprijed hvala
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Pusti još na onaj imbus, nalazi se tamo gdje ti izlazi osovina za pogon prednje vuče. Ono ti je najniža točka
Mislim da je imbus 19
 

Antonio956

Novi član
Tu od
7 Tra 2022
Poruka
3
E tu sam sjebo tu nisam spustil 🙈
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
To tje to onda. Meni je u 745 išlo 40 litri. Ti imaš valda više zupčaniki nutra pa ide manje 😅
 

kristijan

Član
Tu od
7 Velj 2015
Poruka
80
zdravo, imam pitanje: kupio sam international ihc 955, jer je to sličan kao 956? mene zanima, koje ulje je najbolje za menjač i koliko, koje je najbolje za motor i koliko ga ide?
 
Na vrh