• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Cf moto Radni stroj

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
To ti je atv...slicno kao quad samo s pogonom na sva 4 kotaca...
Imam slican model, koristim ga za guste tj voznju vikendom...sto se poljoprivrede tice, imam malu prikolicu za njega
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Za te novce ne mozes kupiti nista bolje...
Polaris i can am su medu atv -ima mercedes, a cf je super omjer ulozenoni dobiveno...
Ima puno zadovoljnih korisnika...
Imas na fejsu grupe, jedna od njih je quad atv avantura , tamo imas puno vlasnika na jednom mjestu
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Zboravil si Yamahu Grizzly, koja je iznad Polarisa ;)
 

Loncin

Član
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
550
Nisu bas zastupljene kod nas i kad sam ja kupoval nije mi igrala...odabrao sam can am i zadovoljan sam
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Decki da li ima netko CF moto? nekak mi se sviđa Touring 625 produžena verzija, već dugo vremena to gledam bil sam i kod pehara u zelini gledat... pa sad razišljam...

Ako netko ima molim Vaša iskustva...
 

Najnoviji postovi

Na vrh