• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljoprivreda čitac- poljoprivrednih kartica-i-osobnih-iskaznica

Poozdrav ekipo

Kupio sam

Čitač kartica i osobnih iskaznica za e-Građani i poljoprivrednu karticu AXAGON CRE-SM3​

i ne mogu ga pokrenuti da očita poljo. digitalnu karticu a sam se instalira u komp. čim ga spojim

Da li je netko imao kakav problem i kako ga pokrenuti bilo kakva info bi dobro došla.

Hvala unaprijed,

domy_os

Dobro znana faca
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
252
Na kojem sustavu radiš? Ne instalira se sve samo sigurno. Instalira ti se driver za čitač, a middleware za komunikaciju sa serverom moraš sam, konfiguraciju Firefoxa isto tako, ako ga koristiš. Da li to radi sa eID Clientom kao i osobna iskaznica?

Najnoviji postovi

Na vrh