• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Claas Commandor 115cs

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Evo pošto vidim da ovakog modela još nemate pa da predstavim svoga,

1986 godina
260ks
16000 i kusur kubičnih centimetara čistog mercedesovog V šestaka
žitni heder 5,10m
kukuruzni heder, sklopivi sa pc sistemom 6 redova.
Klima,rasip, i pun kufer ostalih kojekakvih senzora, svaka osovina ima svoj senzor maltene
hidromat
sječka
električne komande pomoću elektroventila za svu hidrauliku na njemu

Kod mene je već nekih 5 godina ako ne i više.

Inače kombajn se sastoji od 8 bubnjeva + glavna korpa umjesto standarnih slamotresa.
mana mu je to što slama poslje žita nije za baliranje jer ju svu izlomi, inace je odličan za sve, precizan na volanu i pogonu hidromata, za kukuruz je zakon ni jedan kombajn ga nemože pratit.


Ako nekog nesto zanima nek pita.


hryiig.jpg


28cpsac.jpg
 

Milovane

Novi član
Tu od
23 Kol 2014
Poruka
10
Druze mozes mi dai par saveta i reci ka koliko stelujes kombajn posto ja imam isti ovakav?
 

Miikk

Novi član
Tu od
19 Ožu 2023
Poruka
1
Evo pošto vidim da ovakog modela još nemate pa da predstavim svoga,

1986 godina
260ks
16000 i kusur kubičnih centimetara čistog mercedesovog V šestaka
žitni heder 5,10m
kukuruzni heder, sklopivi sa pc sistemom 6 redova.
Klima,rasip, i pun kufer ostalih kojekakvih senzora, svaka osovina ima svoj senzor maltene
hidromat
sječka
električne komande pomoću elektroventila za svu hidrauliku na njemu

Kod mene je već nekih 5 godina ako ne i više.

Inače kombajn se sastoji od 8 bubnjeva + glavna korpa umjesto standarnih slamotresa.
mana mu je to što slama poslje žita nije za baliranje jer ju svu izlomi, inace je odličan za sve, precizan na volanu i pogonu hidromata, za kukuruz je zakon ni jedan kombajn ga nemože pratit.


Ako nekog nesto zanima nek pita.


hryiig.jpg


28cpsac.jpg

Zdravo moze broj ili evo ti moj zovi na Viber 0038978942262 miki pozdrav
 

Najnoviji postovi

Na vrh