• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz Fahr agroplus 70 savjeti

Gocy

Član
Tu od
17 Stu 2018
Poruka
97
Deutz -Fahr Agroplus 70.
Molio bi vas savjete oko tog traktora,imam namjeru kupiti ga.kakav je u radu, dali se kvari, koje su mu mane itd.Svaki savijet dobro dođe.Ili ako imate savjet za kakav drugi traktor sa utovarivačom imam oko 115.000kn .Hvala
 

agroplus95

Novi član
Tu od
1 Stu 2021
Poruka
2
Pozdrav,
Imam Deutz - Fahr Agroplus 95, Kupili smo ga 1.5.2021. i napravili s njim 50 radnih sati i u tih 50 radnih sati nismo se ni jednom pokajali sto smo ga kupili, medjutim sad imamo jedan problemcic ali nista strasno malo u prvom paljenju mora verglati jer nesto nevalja nepovratni ventil goriva, a sve u svemu traktori su odlicni .
Lp
 

avialias

Aktivni član
Tu od
10 Ožu 2011
Poruka
527
Deutz -Fahr Agroplus 70.
Molio bi vas savjete oko tog traktora,imam namjeru kupiti ga.kakav je u radu, dali se kvari, koje su mu mane itd.Svaki savijet dobro dođe.Ili ako imate savjet za kakav drugi traktor sa utovarivačom imam oko 115.000kn .Hvala
Agroplus ima koliko vidim manju podiznu moć na polugama zadnjim nego Agrotron modeli iste snage.

PS:
Ovo je informacije a ne kritika proizvođaču i moža je kolegi forumašu bitna informacija.
 

agroplus95

Novi član
Tu od
1 Stu 2021
Poruka
2
Nema, ima istu podiznu moć samo je problem što je lagan i kratak pa bilo što veće kad se zakapči odma diže traktor a ne priključak
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

€€€

Novi član
Tu od
1 Stu 2022
Poruka
2
Agroplus 60
Prednosti i mane
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh