• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Deutz fahr agrotron 106

John Deere

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
94
Pozdrav, da ne otvaram novu temu imam pitanje o agrotronu 4.80 96.godina
Nedavno sam kupio traktor, uvezen je iz francuske, i blokirana je 4.brzina. Znaci u sporima traktor normalno ima 4 brzine napred i u rikvec, a kad prebacim u brze četvrta brzina je blokirana i ide 30kmh.
Zanima me dali postoji gdje kakva blokada i dali se isplati s tim igrati?
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Nemam pojma dali postoji, ali kod mene na Agrotronu 135 MKII, 99 godina koji je isto iz Francuske nije ništa blokirano. Možda ima netko tko zna više o samoj mehanici pa će pomoći..
Jedino što ide 45 km/h, išao bi 50 da nije elektronički limitirana brzina, prima gas do određenog broja okretaja u dalje ne ide.
 

Imt 542 De lux

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2010
Poruka
1,117
Pozdrav, da ne otvaram novu temu imam pitanje o agrotronu 4.80 96.godina
Nedavno sam kupio traktor, uvezen je iz francuske, i blokirana je 4.brzina. Znaci u sporima traktor normalno ima 4 brzine napred i u rikvec, a kad prebacim u brze četvrta brzina je blokirana i ide 30kmh.
Zanima me dali postoji gdje kakva blokada i dali se isplati s tim igrati?
Koliko ima brzina
 

John Deere

Član
Tu od
20 Ruj 2008
Poruka
94
Koliko ima brzina
Sporih ima 12napred i 4 rikvec, a brzih 9 napred i 3 rikvec
Gledao sam malo po oglasima i stranicama s podatkima svi imaju 24x8 getribe, tak da mi je cudno kk je kod mene 21x7 getriba

Nemam pojma dali postoji, ali kod mene na Agrotronu 135 MKII, 99 godina koji je isto iz Francuske nije ništa blokirano. Možda ima netko tko zna više o samoj mehanici pa će pomoći..
Jedino što ide 45 km/h, išao bi 50 da nije elektronički limitirana brzina, prima gas do određenog broja okretaja u dalje ne ide.
A da elektronski bi se to mozda i dalo riješiti kod tebe, al kod mene je blokirana komplet brzina na mjenjacu..
 

tomba989

Novi član
Tu od
21 Stu 2023
Poruka
1
Pozdrav javljam se u vezi traktora agrotron 106 imam problem poluge mi popustaju non stop,i u zakljucanom modu elektroprekidaci rade oba,klipovi su prepakirani i poluge padaju pa padaju da li netko zna u cemu je problem?
 
Na vrh