• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

DIY proizvodi

skodilac

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
84
Pošto su cijene prikolice cisterni urnebesno preskupi, moramo se trenutno snalaziti kako znamo. Tražili smo već neko vrijeme neku auto-traktor prikolicu, samo da bi mogli ugraditi bazen na nju. Na svašta smo naletili, gledali, većinom se vraćali kući razočarani. Dok nismo naletili na ovaj prvoklasni primjerak (Fotka 1). Vatrogasna prikolica nosivosti do 1T sa rudom. Najača stvar, ima papire. Dobili je za 100 eura i došlepali sa Caddy do kuće. Naaaaravno, odmah je radila parkside aku brusilica, izkidala sve što smeta (Fotka 2), te smo krenuli na kemijanje (fotka 3).
 

Prilozi

  • 3.jpg
    3.jpg
    53.4 KB · Pregleda: 23
  • 2.jpg
    2.jpg
    54.1 KB · Pregleda: 23
  • 1.jpg
    1.jpg
    56.1 KB · Pregleda: 23

skodilac

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
84
Zatim smo postavili dasku za oplate (žuta, fotka 4) te centrirali sa rupama koje su već postojale.. I centrirali bazen. Samu plastičnu paletu sam utiplao sa 20 šarafa za ivericu, čisto da se ne pomjera, a kad sam ugradio bazen u kostur, osigurao sam dodatno gurtnama/zatezni remen jer trenutno nemamo čime drugime (fotka 5 i 6).

Kiše nema, ovce žedne... Volio bih kad bi još jednu ovakvu mogao srediti samo za ovo, spas... Auto prikolica uvik treba za nešto treće.
 

Prilozi

  • 6.jpg
    6.jpg
    56.5 KB · Pregleda: 15
  • 5.jpg
    5.jpg
    61.3 KB · Pregleda: 15
  • 4.jpg
    4.jpg
    61.2 KB · Pregleda: 15
Na vrh