• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Ebay prodaja, kupnja u vaše ime

O

oseloth

Guest
Evo ako netko me treba pomoći

https://www.facebook.com/pages/Ebay-prodaja-u-Vaše-ime/261389170648021

Ebay je najpopularnija oglasno/aukcijska web stranica na svijetu na kojoj se svakodnevno prodaju milijuni artikala. Vjerojatno su mnogi od Vas već nešto i kupili na ebay-u, no jeste li znali da putem ebay-a sada možete i prodavati?

Što je potrebno učiniti ako želite nešto kupiti?

1. Potrebno je naći artikl koji ima BUY NOW cijenu. Sa aukcijama ne radim.
2. Pošaljite mi broj artikla (Item ID) ili link aukcije koja vas zanima
3. Preračunat ću vam to u kune i javiti vam cijenu uvećanu za cijenu usluge od 5kn.
4. Uplatite mi novac na račun i pošaljete adresu
5. Kupim artikl i stavljam Vašu adresu za dostavu te vam šaljem račun sa ebay-a da je artikl kupljen i plaćen
6. Kada artikl dođe javite mi da je stigao i da je u redu kako bih mogao ostaviti ocjenu prodavaču.


Artikli do 160kn se ne carine. Artikli iznad 160kn nekada se carine nekada ne. Carinu i ostale troškove, ako postoje, preuzimate Vi. Osobno sam znao naručivati stvari u iznosu od 500kn i nisam dobio carinu. Ovisi o sreći i volji carinika.

Kupnja nije ograničena na ebay. Mogu Vam obaviti kupnju i sa drugih stranica kao što su dealextream.com i druge.


Većina nas ima garaže pune stvari koje nam ne trebaju. Poznata je činjenica da svaki proizvod ima svoga kupca - samo ga treba naći. Možda pravite rukotvorine ili neki drugi proizvod? Možda posjedujete starine? Otvorite svoje tržište u svijet.

Proces prodaje je znatno kompliciraniji od same kupnje, te Vam stoga nudim svoju uslugu prodaje putem ebay-a. Iza ove ponude stoji dugogodišnje iskustvo i kupovine i prodaje, ali i posredništva u istima.


Što je potrebno učiniti ako želite nešto prodati?

1. Konktaktirajte me putem poruka, te pojasnite što želite prodati. Naime, prije bilo kakvog plasiranja artikla na ebay – neophodno je provjeriti smije li se isti uopće prodavati, te koliko ga je komplicirano poslati poštom.

2. Ako pod točkom 1. sve bude u redu potrebno je napisati vjeran opis onoga što prodajte. Drugim riječima, potrebno je navesti točno stanje u kojem se roba nalazi, starost robe, te sve ostale detalje.

3. Zatim odredite cijenu po kojoj bi htjeli prodati artikl.

4. Uslikajte fotografiju artikla.

5. Pošalljite mi na email sve prethodno navedene detalje.

Nakon prikupljenih podataka ja pravim aukciju na ebayu i stavljam sve potrebne podatke. U slučaju prodaje artikla - Vaša je obveza da mi artikl pošaljete poštom, a kako bih ga ja mogao proslijediti dalje. Cijena artikla biti će uvećena za iznos poštarine koji u ovom slučaju Vi plaćate, ali Vam se taj iznos vraća natrag nakon prodaje.

ISPLATA: Sistem ebaya funkcionira tako da su novci koje kupac uplaćuje na čekanju 30 dana. Zašto 30 dana? Da bi Vi primili novce prvo kupac mora zaprimiti artikl. Kada kupac potvrdi da je primio artikl novci mogu biti isplaćeni meni, a time i Vama.

Ebay i paypal (procesor plaćanja) uzimaju za ove usluge svoje provizije i to kako slijedi:

Ebay uzima 9% od finalne vrijednosti postignute na aukciji
PAYPAL uzima 3.4% od vrijednosti aukcije umanjene za postotak ebay-a

Koliko Vas ova usluga košta? Web servisi u svijetu naplaćuju 30% od vrijednosti artikla do 1000$, a od 1000$ 10%

Moja provizija je samo 10% od postignute vrijednosti artikla.


Za sva ostala pitanja najbolje me konktaktirajte putem poruka.


Odricanje odgovornosti: Nakon što pošta preuzme paket on više nije u mojoj nadležnosti, a time niti njegova sigurnost. Pošta garantira vrijednost paketa u slučaju da se izgubi. Ako kupac ne primi paket paypal mu vraća njegov uplaćen novac. Daljnji postupak je tražiti poštu povrat paketa ili novaca što zna potrajati.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
ebay

štovani gopodine. koliko vidim pametno si sročio ovu ponudu u korist sebe. iz svega navedenog ti nemaš nikakav rizik. po meni totalna glupost ili ti neznaš kako ebay radi...tvoj accaunt brzo će propasti ako misliš raditi na takav način. kako češ opravdat predmet kojeg si prodao a domaći prodavač se u međuvremenu predomislio te neće poslat tebi, ili se predmet zagubi prilikom shippinga..opet naš čovjek naj.... njemu niti ovce ni novce. zato mani se ti čorava posla i ostavi naš narod da proda što i kome želi..a u krajnjem slučaju večina si sama može napravit accaunt na ebayu pa prodat što želi a ti ako želiš zarađivat na napačenom narodu.. kupi od njih..(solarnim plačanjem...iliti lova na sunce) pa ti prodaj i šalji preko ebay na svoj rizik ako imaš iskustvo kakvo pričaš da imaš.
 
O

oseloth

Guest
štovani gopodine. koliko vidim pametno si sročio ovu ponudu u korist sebe. iz svega navedenog ti nemaš nikakav rizik. po meni totalna glupost ili ti neznaš kako ebay radi...tvoj accaunt brzo će propasti ako misliš raditi na takav način. kako češ opravdat predmet kojeg si prodao a domaći prodavač se u međuvremenu predomislio te neće poslat tebi, ili se predmet zagubi prilikom shippinga..opet naš čovjek naj.... njemu niti ovce ni novce. zato mani se ti čorava posla i ostavi naš narod da proda što i kome želi..a u krajnjem slučaju večina si sama može napravit accaunt na ebayu pa prodat što želi a ti ako želiš zarađivat na napačenom narodu.. kupi od njih..(solarnim plačanjem...iliti lova na sunce) pa ti prodaj i šalji preko ebay na svoj rizik ako imaš iskustvo kakvo pričaš da imaš.

Gospodine ja ne znam šta sam vam skrivio da me napadate. Ja samo dajem uslugu. Vi je nemorate koristiti. Godinama kupujem i prodajem na ebayu i nikada nikakvih problema nisam imao. Za sve ostalo vam se nemam šta opravdavati. Moj sistem je takav kakav je, računam na ljudsko poštenje. Aukcije se lako otkažu i još se lakše vrate novci. Ja imam rizik u negativnoj ocjeni na ebayu koju ću dobiti. Meni to više znači nego novci. Tko hoće neka si pravi acc, mnogi ne znaju. A napaćen narod neka se tuži upravi za vodovod kada ne može vladi, ja sam isto dio tog napaćenog naroda za vašu informaciju
 
I

IvanVl

Guest
Gospodine ja ne znam šta sam vam skrivio da me napadate. Ja samo dajem uslugu. Vi je nemorate koristiti. Godinama kupujem i prodajem na ebayu i nikada nikakvih problema nisam imao. Za sve ostalo vam se nemam šta opravdavati. Moj sistem je takav kakav je, računam na ljudsko poštenje. Aukcije se lako otkažu i još se lakše vrate novci. Ja imam rizik u negativnoj ocjeni na ebayu koju ću dobiti. Meni to više znači nego novci. Tko hoće neka si pravi acc, mnogi ne znaju. A napaćen narod neka se tuži upravi za vodovod kada ne može vladi, ja sam isto dio tog napaćenog naroda za vašu informaciju
Hvala na prvom postu , odličan jeizvor informacija
Gdje se mogu dobiti konkretne informacije za vrijednost poštarine za pojedine zemlje ?
Vjerujem da to zavisi veličina paketa itd.
Ako nije tajna možete mi poslati vaš akaunt da vidim kakvu imate robu
hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh