• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ECHO Motorne pile

Zagor102

Novi član
Tu od
2 Ruj 2021
Poruka
6
501sv ili 590 nikakvih info iz hr o njima i iskust a, 5g garancije me jako privlaci
 

Zagor102

Novi član
Tu od
2 Ruj 2021
Poruka
6
Izmedu 100-200, imam jos Husvarnu 135 Mark 2 ali od dve godine garancije 1,5 g bila na servisu, tu je jos i sthil 341 ali trebam jednu laganu i jaku poput sthila 261 a ova je takva. Zabrinjava me samo kvaliteta da ne bude 3g na servisu
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,514
Tko to uopće servisira, jel imaš blizu servis?
Primamljivo je tih 5 g garancije ali ja bi ipak uzel H545, 550xp ili MS261
 

Zagor102

Novi član
Tu od
2 Ruj 2021
Poruka
6
Ma mislim da koji got model uzmeš od tih dva nema greške, Japanska tehnika nebu zakazala sigurno.
jeesi se susretao s njom, radio ili je ima netko koga znas?

Tko to uopće servisira, jel imaš blizu servis?
Primamljivo je tih 5 g garancije ali ja bi ipak uzel H545, 550xp ili MS261
ma znam i ja bi ali ipak je Japanska i daju 5g garancije, servis mi blizu ali htio bi necija iskustva a ocito ih nitko nema jer se svi boje to kupiti kao i ja
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Nisam niš od navedonog, ali serviser prijatelj koji radi u Husqvarni mi je rekel da su to prave mašine. Možda nisu tolko zastupljene kod nas, ali da valjaju valjaju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
Nije problem ni u H135M2, već u jednom primjerku, koji je baš tebe dopal. ;)
 
Na vrh