• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Edber

Edber

Novi član
Tu od
27 Tra 2019
Poruka
1
Zovem se Edber i dolazim iz Zenice. Elektrotehnicar sam po struci, trenutno zaposlen u jednoj gasnoj kompaniji kao operater na postrojenju. Obradive zemlje imam cca 20 dunuma, vecinom zasadjena stabla jabuke, a ostalo se obradjuje prvenstveno zbog zdrave i prirodne hrane za moju porodicu. Posjedujem traktor IMT 539 De luxe, vecu i manju prikolicu, dvobrazdni plug OLT slavonac 2x12", jednobrazdni OLT slavonac 1x16", te frezu rucne izrade i sirine 160 cm. Dugo vremena pratim i iscitavam ovaj forum, ali evo tek sad se registrujem kako bi, osim sto bih podrzao Vas forum, ujedno i naucio nesto vise kada je u pitanju poljoprivredna tematika. Najvise me interesuju projekti " homemade " izrade i sve ostalo sto pojednostavljuje posao vezan za poljoprivredu i prakticni zivot danasnjice. Lijep pozdrav svim citaocima ovog mog skromnog predstavljanja...
 

Najnoviji postovi

Na vrh