• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Električno paljenje za LDA510

kunte

Član
Tu od
26 Ruj 2016
Poruka
30
zdravo.
Moj susjed ima glodalicu labinprogres 14KM, motor LDA451 (pločica s natpisom je potpuno presavijena, možda je i LDA 450). Budući da je bio malo stariji i teže se palio, počeo je razmišljati o električnom paljenju. Našao sam ga na netu
gdje prodaju sve potrebne dijelove za preradnju. Uključen je i novi poklopac ventila s dekompresorom. Zanima me da li se ovaj dekompresor sam isključuje ili se dekompresor ručno isključuje. Obično se dekompresor sam isključuje kad u cilindru postoji određeni pritisak. Susjed je postavio nekoliko pitanja o mehanici, ali dobio je različite odgovore da dekompresor treba ručno isključiti itd. Tamo gdje je mirovina manja, razmišlja i o kupnji samo poklopca ventila s dekompresorom kako bi olakšao ručno uključivanje rezača. Možda netko ima takvog kita na svom rezaču?
 

Najnoviji postovi

Na vrh