• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fiat 880

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Sta znate o ovom traktoru,

koliko je to dobar stroj i u danasnje vrijeme?
koje ima probleme?

neki kazu savrsen traktor...?!

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
traktor je sigurno super.
pravi fiat, om motor .
postoje dva modela u biti slični , isti motor OM CO3/130.
mislim da je malo potrošnja povisoka, ali to nek kažu vlasnici fiata, oni koji ga imaju.

http://www.konedata.net/Traktorit/fiat780.htm

samo ga je jako jako teško nać da je u kako tako dobrom stanju, da nema 15 000, 20 000 radnih sati.

Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Sta znate o ovom traktoru,

koliko je to dobar stroj i u danasnje vrijeme?
koje ima probleme?

neki kazu savrsen traktor...?!

a nema se tu bas puno sta rec! fiat ko fiat, zavisi kakvog nadjes
motor 5 cilindara,88KS, kazu motor nepoderiv! ali jako je velik pa je time i nezgodan za dosta poslova!
odlazi im kardan od prednje vuce(vidio na puno fiata serije 80)

djukic

Novi član
Tu od
24 Lis 2017
Poruka
4
Pozdrav ljudi imam ponudu da kupim fiat 880 bez duple vuce traktor je uvezen iz svicarske i ima 3700 radnih sati (stvarnih radnih sati) traktor sam pogledao u odlicnom je stanju kao nov je
77 godiste malo je star ali opet.. moze li mi neko nesto vise reci o ovim traktorima i zanima me koliki plug moze da vuce da srednje teskoj zemlji..

Lp

Najnoviji postovi

Na vrh