• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Fiat 880

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Sta znate o ovom traktoru,

koliko je to dobar stroj i u danasnje vrijeme?
koje ima probleme?

neki kazu savrsen traktor...?!
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
traktor je sigurno super.
pravi fiat, om motor .
postoje dva modela u biti slični , isti motor OM CO3/130.
mislim da je malo potrošnja povisoka, ali to nek kažu vlasnici fiata, oni koji ga imaju.



http://www.konedata.net/Traktorit/fiat780.htm

samo ga je jako jako teško nać da je u kako tako dobrom stanju, da nema 15 000, 20 000 radnih sati.
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
Sta znate o ovom traktoru,

koliko je to dobar stroj i u danasnje vrijeme?
koje ima probleme?

neki kazu savrsen traktor...?!

a nema se tu bas puno sta rec! fiat ko fiat, zavisi kakvog nadjes
motor 5 cilindara,88KS, kazu motor nepoderiv! ali jako je velik pa je time i nezgodan za dosta poslova!
odlazi im kardan od prednje vuce(vidio na puno fiata serije 80)
 

djukic

Novi član
Tu od
24 Lis 2017
Poruka
4
Pozdrav ljudi imam ponudu da kupim fiat 880 bez duple vuce traktor je uvezen iz svicarske i ima 3700 radnih sati (stvarnih radnih sati) traktor sam pogledao u odlicnom je stanju kao nov je
77 godiste malo je star ali opet.. moze li mi neko nesto vise reci o ovim traktorima i zanima me koliki plug moze da vuce da srednje teskoj zemlji..

Lp
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Dečki kaj ima ko kakva iskustva sa ovakvim traktorima?

 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Ako je 4 cilindra izbjegavati.trazi sa 5.
Ako je ispravan onda vrijedi te novce.jel ima pužne brzine ovaj?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Farbane felge...a čak ih se nisu ni potrudili skinuti, pa su pofarbane glavčine i šarafi...
Uostalom, stroj je iz centra preprodaje u HR, pa malo razmisli.
 

RS|STIPEK

Novi član
Tu od
8 Velj 2023
Poruka
1
Dečki kaj ima ko kakva iskustva sa ovakvim traktorima?

Javlja se vlasnik navedenog stroja, vise nije u prodaji jer je sreden totalno i ostavljen za nas doma. Dok smo ga kupili vidlo se da je bio pofarban prek k. Al je bila friska masina na njemu, cca 2000rs, zato smo ga i uzeli, traktor radi i ide bez ikakvog problema, a radena je kompletna limarija i farbanje, s tim da smo i stuknuli blatobrane zadnje i prve smo iato stavili na njega, fakat je odlican traktor, bez zamjerki za njega..

Sori kaj pisem tek sad jer nisam opce mislil da bi mogel zavrsiti na forumu pa ono, slucajnost kaj sam uopce videl ovo.
 

Petar1988

Novi član
Tu od
15 Ruj 2021
Poruka
3
Pozdrav imam fiata 880 4cilindra i pusta mi ulje na hidrauliki na rukama dali moram skidati plocu ili mogu bez skidanja zamjenit glumice ili sto vec dode na njims
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh