• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Filter hidraulike

fcrnko21

Novi član
Tu od
9 Pro 2018
Poruka
2
Poštovani!
Novi sam na ovom forumu pa najprije da pozdravim sve korisnike istog.
Moje pitanje je u vezi filtera hidraulike,tj mjenjača. Radi se o traktoru jd.6300,ja mislim da je komunalni jer je naranđaste boje,ali mislim da nije ni bitno. Naime nako servisa i rada od nekih cca 20 tak sati izbacilo je cijev ulja na filteru priliko čega je sve ulje iscurilo. Naglašavam da nije popustila šelna jer se je čuo udarac i nakon toga je iscurilo ulje,nije baš pristupačno za doči do mjesta kvara pa pitam da li je moguće da je filter pre gust obzirom da je kod nas u G. Kotaru hladno pa je s tim i ulje gušće, i da li je to razlog zbog izbijanja cijevi. Unaprijed zahvaljujem na pomoći.:mur:.
 
Na vrh