• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Grillo G55 kotaci

Tu od
27 Srp 2020
Poruka
2
Pozz svima,
Imam Grillo G55, znam da nije neka ljuta zvijer u ovom segmentu, ali me za sad sluzi sasvim ok..
Naime imam kotace 4.00 - 8 i pokusao sam prikopcati plug ali nema sanse, mali su sto znaci da trebam 5.00 - 10 ili cak jos mozda i bolje 5.00 - 12? I slijedece pitanje je dali moraju ici bas original kotaci ili pasu i neki drugi naravno tih dimenzija.
Malo sam kratak s lovom da bi sad pljunio 1800 kn sam za kotace, pa pokusavam dokuciti dal ima kakva alternativa i vjerujem da ak ce mi itko znat pomoci i dati savijet da cu ga tu dobiti...
Hvala puno unaprijed
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Za plug na tak malom MTK samo željezni kotači fi500. Kupi neke rabljene za Mutu Maestral/Kosor (možda čak pašu i rupe) ili Laniprogres Mondial.
Netko na Njuškalu je izrađival po narudžbi.
 
Tu od
27 Srp 2020
Poruka
2
Pozz,
Hvala na odgovoru i savjetu.
Nisam uopce ni znao da na njega mogu takvi kotaci posto ih uopce nema u ponudi kao dodatna oprema vec je navedeno da za koristenje pluga ili plug seta se preporucaju kotaci 5.00 - 10, a vidim da imaju i veci pa reko mozda...
Bacam se u potragu za zeljeznim kotacima onda.. ako imas slucajno link od lika sto radi po mjerama bio bih zahvalan, nemrem ga nikak pronac na njuskalu.
ispod fi 500 da ne idem?
Dali mi treba onaj prosirivac prilikom koristenja metalnih kotaca?
Tako isto i utege mogu gledat od Mutu/Labinprogres? Ako ima tko, a da mu ne trebaju slobodno bacite ponudu 😀
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh