• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Gutbrod T150

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Vidis ja to nisam imal prilike vidjeti......jel to zakrece anker plocu? Kojim sistemom. Hotela daj slike da vidim to cudo. Mada ne vidim bas neki smisao toga...jos samo dodatna stvar koja moze zezati. Po tome ispada da treba stroboskop za stelanje pretpaljenja....:mad:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo decki odustal od kupnje labinca 8ks benzin na vase preporuke zbog sporosti u transportu.Jucer sam u stanici t.pregleda dobil pozitivan odgovor u vezi registracije mije makine koja juri do20 kilometri al moram priznati to je bedasto opasno.Sluzbenica je vrlo susretljiva a bogme i dober komad,baba koli35-40 let,te mi lepo objasnila da kcnicu mora meti sam prikolica uz crvene trokute kadioptre pozadi i bele napri te kotaci ak strsiju van nadkrit do pol. Al sranje z troskom,zbog eko nameta 324kn pa policiji 200 i nekaj, osiguranje 400kn te biljezniku za izjavu jer nemam papere ,naredna leta ne treba tehnicki al pak bu zbilo koli 900kn na leto.To mi je malo cudaj za par pot na leto prepeljati pa jos premisljavljem.:(whew)::icon_sad:
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Kaj tak se na veliko misliš napelavati kaj treba registraciju?
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Neje na velko, oko 500m od naselja par put na leto jer tam imam senokosu i nekse dreve sam posadil(ca 2000kvadrati) al to treba kositi,morem i striznu kosilicu v autu pelati jer je citroen karavan stvarno golem no steta mi ga.Bilo bi lepo se z Gutbrodom tam odpelati jer je to drukcija voznja,stvarna nak muska a mores i koli ljukati a negdar i vnuke prepelati,verovatno bi im to bil dozivljaj.No skupi sport jos se bum spominal z nasim plavim angelima al moreju na jeno oko zazmerati.
 

drgostojic

Novi član
Tu od
28 Sij 2020
Poruka
2
Dobar dan svima. Posedujem jako dobru transportnu frezu Gutbrod teeru t150 Dosao sam na ideju da u menjac umetnem konusno-tanjirasti zupcanik i izvucem osovinu za kosu. Da li neko zna kako se skida ovaj cilindar centrifugalnog kvacila ?
23134
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Kolega kako siga skinul,inace Imam 3 kultivatora kompletna,doduse 2 su za dijelove:ppozdrav:.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Jel ne bi bilo lakse uzeti gotov pogon kose sa oglasa?
 

St.Mik.

Novi član
Tu od
9 Lis 2020
Poruka
2
Bok ljudi,zanima me Bingo vergazer 8/18/5 za nabavit i dijelovi ,to je za moje makine s getribom t 45,to je dvotaktni stroj s 6.5ks ali dobro vlece.:icon_pidu:
Ako jos nisi rjesio problem nazovi 856 043
 

draza

Aktivni član
Tu od
23 Stu 2013
Poruka
316

St.Mik.

lično nisam još rešio problem sa GUTBROD TERRA T 150 već više od 10 godina, i šta da radim ako sam iz Srbije i plus što su mi se mehanički izlizale pogonska spoljašnja šestougaona osovina i plus unutrašnje šestougaone držače noževa za frezu tj. šlajfuju?
 

St.Mik.

Novi član
Tu od
9 Lis 2020
Poruka
2
Bok ljudi,zanima me Bingo vergazer 8/18/5 za nabavit i dijelovi ,to je za moje makine s getribom t 45,to je dvotaktni stroj s 6.5ks ali dobro vlece.:icon_pidu:
Rasplinjac treba ultrazvucno ocistiti(ali ne sa nitrorazrezivacom)inace je Bing Vergaser jako jednostavan i lak za odrzavanje,Dichtung ili brtvu
Casice plovka mozes nabaviti kod Tomosa u Rijeci a ako se nevaram
Imam kompletan Set za popravak 8/18 rasplinjaca Bing.

Evo decki odustal od kupnje labinca 8ks benzin na vase preporuke zbog sporosti u transportu.Jucer sam u stanici t.pregleda dobil pozitivan odgovor u vezi registracije mije makine koja juri do20 kilometri al moram priznati to je bedasto opasno.Sluzbenica je vrlo susretljiva a bogme i dober komad,baba koli35-40 let,te mi lepo objasnila da kcnicu mora meti sam prikolica uz crvene trokute kadioptre pozadi i bele napri te kotaci ak strsiju van nadkrit do pol. Al sranje z troskom,zbog eko nameta 324kn pa policiji 200 i nekaj, osiguranje 400kn te biljezniku za izjavu jer nemam papere ,naredna leta ne treba tehnicki al pak bu zbilo koli 900kn na leto.To mi je malo cudaj za par pot na leto prepeljati pa jos premisljavljem.:(whew)::icon_sad:

Za prikolicu moras imati tehnicke pregled.Nozna i rucna kocnica,i
ostale kerefeke, i to bi te kostalo oko 1 milje
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh