• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hako Hakorete 150

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Imam u garazi jedan sari motokultivator Hako - ima ko takav? Treba nesto djelova za popravak :(
$_1.JPG
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
Rijedak primjerak kopačice, koje je snage, je li dvotaktni ili četverotaktni ?
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
6 ks dvotaktni, ovaj na slici nije moj ali takvog imam - samo malo vece kotače a imam i prikolicu. Bezveze je da samo stoji pa sam odlucio ic u popravak.

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Uvik je zezal kod paljenja, treba neš obavit na brzinu a on nece i nece - onda je stari pop. i kupil vikingovu kopačicu a ovoga parkiral i tako stoji.

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
 

Ekonomist

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
516
To ti je odličan kultivatori. Nepoderiv. Kod nas je radio puno godina i palio isprve. U ratu ga zapalili Četi kao i sve ostalo.

Sent from my XT1092 using Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh