• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️
  • Molim članove da na ovoj dole temi komuniciraju o pomoći postradalima od potresa na Banovini.
    Naglasak je na pomoći selskim gospodarstvima, jer njih se obično zaboravi u ovakvim tragedijama.
    LINK NA TEMU

hektar

H

hektar

Guest
Pozdrav svima,

dolazim iz Međimurja i bavim se ratarstvom. Obrađujem cca. 50 ha. Proizvodim uljanu repicu, pšenicu, kukuruz, šećernu repu, soju itd.

Od strojeva imam: Zetor 7341
IMT 533
Claas Medion 310

+ razni priključci

živjeli :)

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pozdrav i dobro nam došao.
Nabaci koju slikicu od strojeva.

H

hektar

Guest
Hvala na iskazanoj dobrodošlici :) neke slike ću staviti tijekom večeri

johabica

Dobro znana faca
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
3,603
Međimurec,bok.Evo ti međimurke.Sad si mi dal misliti.Imaš zetor 73-41.Moj je 73-45.Bar sam tak bila do sad uvjerena.Baš mi se nejde ići vidit u garažu.Ili je tvoj bez prednjeg pogona ili sam se ja sva smotala,ili je nekaj treće u pitanju.Kad se u mehanizaciju ne rezmim ama baš nikaj.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:

Dobrodošel!!!

H

hektar

Guest
Međimurec,bok.Evo ti međimurke.Sad si mi dal misliti.Imaš zetor 73-41.Moj je 73-45.Bar sam tak bila do sad uvjerena.Baš mi se nejde ići vidit u garažu.Ili je tvoj bez prednjeg pogona ili sam se ja sva smotala,ili je nekaj treće u pitanju.Kad se u mehanizaciju ne rezmim ama baš nikaj.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:

Dobrodošel!!!

Hvala još jednom svima na dobrodošlici :) Da ovo je zetor 7341 i ima prvi pogon.

Po brojci 7345 i tvoj ima prednji pogon samo je stariji model od mog. Evo tako mi se čini po ovome što si mi iznjela. :D

B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..............:icon_pidu::icon_pidu:

Mašine da staneš i gledaš....:icon_super:

H

hektar

Guest
da se pohvalim :D zakaparen je novi adapter za kukuruz Capello Quasar 5 redni, i nova rotodrljača Amazone KE 3000 Special. To je to što se tiče ulaganja za ovu godinu. Amazona dolazi idući tjedan, a Capello krajem 8. ili početkom 9.
Stavit ću slike čim ih dostave

P

puknuti

Guest
ajjajaj, do devetog mjeseca si mogo dosta toga uložiti u kladionicu , dinamu je (kažu) krenulo

Najnoviji postovi

Na vrh