• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Ne trebaš se zabrinjavati ako tu malo slini ulje (ništa strašno) pošto je dosta visoko (nešto niže) od potrebnog nivoa ulja. Povremeno kontrolirati ulje (nadoliti po potrebi), i koristiti adekvatno ulje.
 

Jozi95

Novi član
Tu od
24 Tra 2020
Poruka
3
Pozdrav.
Pre neki dan sam kupio f600, motor je u odličnom stanju, ali problem je što fali kompletan španer za kaiš.
Zanima me da li ima negde da se nađe ili može da se napravi??
 

Franjonivea

Novi član
Tu od
6 Tra 2020
Poruka
6
ima za kupit sve novo i drzac i sve

Pogledaj si malo polugice i oprugice na krburatoru,da li je sve na svome mjestu sve mora ići lagano i bez prevelikog lufta
Pregledao sam sve od gasa i sve ide lagano, sajla je nova. Gas nekoristim preko pola posto je jak i kad pomaknem milimetar.
 

Jozi95

Novi član
Tu od
24 Tra 2020
Poruka
3
Gde ima da se kupi?? Pošto, tu u Srbiji,gledao sam na par stranica i nemaju to. Uglavnom imaju samo delove za motore.
 

Mika Mika

Novi član
Tu od
4 Svi 2020
Poruka
1
Pozdrav svim forumasima. Novi sam na forumu pa ne zamerite ako sam pogresio temu ili sam na pogresnom mestu. Naime da li neko mozda zna kako se menja sajla od blokade na Hondi F700? Svuda trazim i nalazim da se sajle nalaze iznad vucnika kod drugih modela, a kod ove moje je sa prednje strane. Postavio sam i sliku da vidite o kom je modelu rec. Hvala.
 

Prilozi

  • f6da559c-7f4d-4c23-8c95-9706ff33081c.jpeg
    f6da559c-7f4d-4c23-8c95-9706ff33081c.jpeg
    29.4 KB · Pregleda: 25

Jozi95

Novi član
Tu od
24 Tra 2020
Poruka
3
Pozdrav! Da li neko zna, da li se može montirati točak od IMT 507,509 na nosače motika od Honde f600???
 

Zoltan1313

Novi član
Tu od
9 Svi 2020
Poruka
26
imam problem sa honda mio 620.naime do danas sve uredn radilo.palio hladan bez coka nikakav problem.danas se ugasio dok sam nesto sitno frezao.upali samo na cok.bez coka se gasi bez obzira kako podesavao rucni gas.ulje novo i ima u normalnoj granic
 

Zoltan1313

Novi član
Tu od
9 Svi 2020
Poruka
26
Bez coka radila ravnomjerno.paljena bez coka.nakon kratkog rada u vrtu ugasena potezanjem coka.opet upaljena bez coka i nakon 10tak min.se ugasila.bez coka upali i ugasi se.pod cokom radi.dovezena do garaze.spusten cok ugasi se.molim pomoc i hvala
 

Zoltan1313

Novi član
Tu od
9 Svi 2020
Poruka
26
Opet problem nemogu skiniti karburator.smeta poluga sa federcicem.moram ju otpojiti sa karburatora a ne kuzim kako.ispod posude ima vijak pa mi nelogicno da se samo to cisti.unaprijed hvala i pomagajte
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Probaj za pocetak otpustiti vijak casice (ocistiti casicu), onda probati odsarafiti centralnu diznu, ali pazljivo(ne forsirati) zna biti zspecena. Ako ne ide, uzeti jednu finozicanu sajlu i sa jednom niti progurati u cenzralnu diznu.
 
Na vrh