• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
A mogao si na postojeći al roler , samo istokariti da ide još jedan isti ležaj.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Širi je roler sa te strane od ležaja, zato nisam mogao.
Biće malo problema sad kod montaže ležaja....
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Stanu tri ležaja to je točno, ali kažem ti taj zadnji dio rolera njegov je promjer 36.5mm a promjer ležaja je 35 mm. U originalu je to moglo biti bolje odrađeno, kao što kažeš i ti sa tri ležaja.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
Išao izmjeriti, točno je veći promjer rolera izvan dosijeda ležaja.
 

Acme

Član
Tu od
9 Srp 2019
Poruka
45
Koji zamjenski motor za F620 najbolje kupiti ?
Kakvi su se pokazali ovi od 100 e sto iskacu stalno u oglasnicima ?
Nesto kvalitetnije što ?
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Posljednje uređivanje:

IvanBen

Član
Tu od
11 Ruj 2014
Poruka
34
Pozdrav ljudi došao sam u posjed mio honde f620 y na kojoj je potrgano kučište filtera zraka pa me zanima da li paše od motora gx 200 s lulicom na moj stari vjerojatno g200 motor (nisam gledao oznaku) i da li je i on uljni ili kartonski.
Ako netko ima original za prodati i koja je cijena!
Imam još pitanja al prvo da riješim ovo.
 

madarHR1

Novi član
Tu od
15 Tra 2020
Poruka
27
Pozdrav! Auspuh mi je u losem stanje pregorio je a i dihtung takoder je rekao zbogom. E sad nigdje nemogu naci auspuh za g200 motor samo poklopac eventualno a meni treba cijeli ispusni lonac. Je li moguce staviti auspuh od gx200 motora na g200 motor (jer taj se moze nabaviti)? Takoder ako to nije moguce moze li se taj moj auspuh ikako popraviti barem?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,965
Posljednje uređivanje:

madarHR1

Novi član
Tu od
15 Tra 2020
Poruka
27
Mozda malo zvuci glupo pitanje ali kad radite npr sa plugom razgrtacem za pravljenje redova prebacite li remen na spori prijenos kao kad koristite vucnu frezu ili ga stavite na brzi prijenos kao npr za transport?
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Brzi prijenos. U drugoj mi se najbolje pokazalo, (najmanje ju moram pogurivat, hehe), probaj prvo sa prvom pa ćeš vidit šta ti bolje odgovara.
Stavi tegove na točkove da manje proklizava. Meni se nekad neda da stavljam tegove , ali nemam veliku površinu pa onda nije veliki problem.
 

G65

Novi član
Tu od
16 Tra 2021
Poruka
2
Pozdrav,novi sam na forumu,vidim da je ova tema najaktivnija.Imam mio standard f700 star 40g.koji nije paljen posljednih 20g.Hondin agregat g65sam uspio osposobit,djelova skoro pa nema nista,koliko sam vidio,nisam bas upucen da skoro pa nista ne pase sa ostalih mio standard kopacica.Sada sam krenuo sa rastavljanjem mjenjacke kutije(getribe)jer ulje curi a nemogu ustanovit odakle dolazi jer dolje se nalazi limena zastita,kako se ona skida?,gdje bi moglo curit ulje? Semerinzi?,brtva?ima li semeringa za kupit?ima li kakvih manuala o tome,za agregat sam nasao a za ovo nigdje,hvala na odgovorima!
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Pozdrav, imam problem sa hondom g200 sa polugicom koja regulira minimum ili sta ja znam.
Ne vraca mi se u pocetno stanje, npr. Stavim gas do kraja i kada ga vratim poluga ostane otvorena.
Cistio sam karburator i sada se to dešava.
Sve je na mjestu, naštimao sam i kako bi amerikanci rekli governor, ali nece upalit i zaljeva mi svijecicu. 20210430_130440.jpg
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,965
Probaj ručno povlačiti tu polugicu,treba jako lagano ići,meni je zapinjala na karburatoru pa sam je našpricao sa silikonskim spreyom,vidi,nisam siguran,ali probaj je kontra stavit da je ubodeš sa druge strane,jer mi djeluje da ti zapinje na priključak auspuha
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Iako je uvijek bila tako, probao sam zamijenit strane i sad jos smeta auspuh.
Neznam kako bi se trebala ponasati ona mala osovina sta izlazi iz motora na koju se poluga montira.
kao da nema neke opruge da vrati polugicu nazad kad se smanji gas.
20210430_173434.jpg
 

mirzy

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
48
Pozz radni narode, sta bi moglo bit da mi izbaciva iz druge brzine, znaci ubacim al ne legne ko ostale brzine, krenem metar dva i izbaci?
 

Najnoviji postovi

Na vrh