• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

mirzy

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
48
@drazenhonda kosio sam dns snjom u ovom polozaju, kosi predobro, nikad bolje, ne zabija se u zemlju ni malo

Ev na slici zaokruzeno gdje slini i ako je ovo čep kako cu ga skinuti

@brgud pogledaj sliku kao sam postsvio kosu zsto je i nagnut mtk, kad je bila pravilno postsvljena bio je i on prav, al sad mi mnogo bolje kosi

Nezz koje je ulje u mjenjacu al jos je zuto
 

Prilozi

  • 6C8506A7-B722-4C08-9AA4-86ED455E8D8B.jpeg
    6C8506A7-B722-4C08-9AA4-86ED455E8D8B.jpeg
    46.9 KB · Pregleda: 12
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Za taj čep izvaditi treba rastaviti mjenjač, on je sa unutarnje strane nabijen u kućište.
 

mirzy

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
48
@brgud sta mislis ocistit ga sa ove strane dobro i hermetikom namazat i zatvorit necim sa ove strane, kao zalijepit nest il nezz, ne vjerujem da je tu bas jak pritisak
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Nema tu nikakvog pritiska, jedino da nije zaštopan odušak? Ništa strašno da malo slini, i tako je tu nivo ulja.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Evo samo da javim, bio u Eurometalu, više se ne može do radione nego ispred kapije ima kao neka trgovinica. Lik koji tamo radi reče da se generalka motora kreće od 2800 pa gore, iako ga nisam nešto pohvato jer je cijelo vrijeme divanio u prvom licu jednine, valjda on to ko kuće radi. E sad jesu ovi u servisu skuplji il jeftiniji tko će ga znat, do njih se ne može, a na telefon se ne javljaju. Kako god, ako je riječ o tolikim novcima odustajem od popravke.
Nabaviš ovaj motor, ide na hondu ali se mora raditi među ploča
 

mirzy

Član
Tu od
4 Tra 2020
Poruka
48
@reCenter nezz neki kinez, ima ih kod nas po 130€

Nisam gledo jel zastopan odusak, pogledat cu, jer nije slinio odma ispocetka vec proje neki 20 dana poceo
 

deangalli

Član
Tu od
9 Svi 2018
Poruka
89
Imam problem s mjenjacem. Sve brzine rad e normalno. Jedino koji put nece u 1,2,3 ili R, pa moram onako mrvicu gurnut kultivator pa uđe. Nije taj problem uvijek. Ali inadje sve radi ok. Sta bi to moglo to biti i je li normalno, prije mi se nije desavalo. Inace sam imao dva a jednog sam prodao i s tim sam najvise radio.lp
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Normalno je to, mehanički je mjenjač sa ravnim zubcima.
I meni se zna dogodit, ovisi koliko puta stanem u toku rada.
 

deangalli

Član
Tu od
9 Svi 2018
Poruka
89
Evo 3x mijenjao brtvu mjenjaca i sada zapeo kod vracanja. Prije sam imao 2 kultuvatora pa nije bilo problem. Nesto sam slikao prije rastavljanja. Ima li gdje procedura slaganja.lp
 

Prilozi

  • 20200731_124843.jpg
    20200731_124843.jpg
    58.3 KB · Pregleda: 39
  • 20200731_124837.jpg
    20200731_124837.jpg
    59.3 KB · Pregleda: 39

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Zbog čega si morao opet mjenjat brtvu?
Ti si u ovom položaju rastavljao mjenjač?
 

deangalli

Član
Tu od
9 Svi 2018
Poruka
89
Opet mi puštalo ulje. Ustvari ovo mi 2x ne 3. Nisam u ovom položaju mjenjao brtvu. Mijenjač sam skinuo. Nego sam zaglibio vračajući sve nazad, ostale dijelove, ali sam uspio pomalo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,493
Možda da još napišeš šest postova da bi se moglo zaključiti što si uopće radio?
 

Najnoviji postovi

Na vrh