• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
a nemoj se uspava mnogo.nema kod mene spavanja nijednoj masini. svaku bar mesecno trgnem iz sna da se razbudi i podmaze stomak. a na servis idu redom sve jedna za drugom.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,714
Prijašnji godina sam ju palio preko zime, kad dođu malo topliji dani i znao sam ju provozat malo po dvorištu. Prije dvije godine napravio ralicu i padne jedan malo veči snjeg, i čistio ja sa njom snjeg jedno dva sata, kad počela se ona meni gasit na leru malo, malo.Stavim ja ruku na motor kad on samo topal, možeš ruku držat. I od onda ju više nepalim preko zime, jer nemože postić ni približnu radnu temperaturu. Mogu ju upalit na par minuta da malo ulje promješa i to je to.
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
357
Zanima me da li netko prakticira tj da li tko poklapa one dvije oznake kod dužeg mirovanja motora,jedna je na limu a druga je na onom starteru koji je pričvršćen na ventilatoru,naime kad se poklope te dvije točke oba ventila su zatvorena(važi za g200 i g150)
 
Posljednje uređivanje:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Prije dosta godina mi je tak zapekel ventil u otvorenom stanju i nisem ju mogel upalit,otada ako ju ne palim duže vrijeme, povucem strik dok ne stvori otpor i tak ostavim i nemam vise problema.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
to koristi pogotovu ako je vlaznija prostorija ali kod mene se cesto pali i rade cim toplije napolju. a zato se malo otvor kod ventilatora zatvori pa onda nema problema. selotejp traka je cudo. 50% zatvoris kad je hladno i milina
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
moja u zadnje vrijeme slabo radi, al zato i na bilo kakav minus pali bez problema........imam traktor, pa ju zato rijetko koristim, i traktorsku frezu.......
 
M

miljana

Guest
Nov sam na forumu, pa sam posle čitanja ove teme, u želji da naučim nešto o hondinim kultivatorima, rešio da zatražim pomoć. Skoro sam nabavio staru hondu G-28 ili F-28 koju želim da oživim i za to mi trebaju karike fi 49, pa ako neko može da pomogne biću zahvalan
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Na osnovu čega si zaključio da ti trebaju karike. Opiši malo u kakvom je stanju ( da li si ga palio, da li si ga rastavio). Možemo samo nagađati. Inače karike za G 150 dođu 170,00, komplet brtve 136,00 itd..... ja ne znam da li ima za nabaviti dijelovi za g 28 (to je čini mi se stariji model), valjda ima ???:icon_question:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
za taj motor mislim da je vrlo vrlo tesko za delove. bar kod nas. retka serija tj . malo primeraka ima kod nas pa samim tim retko ko nabavlja delove za nju.
 

vlado

Novi član
Tu od
16 Sij 2014
Poruka
5
pozrav ja sam novi clan foruma,imam hondu f 600 sa ugradjenim dizel motorom,problem mi je vucna freza pali mi remen nikako da to rijesim imali tko kakvo rjesenje pozdrav:=:)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,535
Preveliko opterećanje koje remen nemože prenijeti na frezu. Još ako si stavio jači motor nego je bio prije.:icon_scratch:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
hmmm 8ks. od cega je motor. daj sliu da se prvo vidi pa mozda resimo nekako. vucni frezer ima dosta prenosa zbog kojih pravi veliki otpor kaisu i motor cak zapinje. posto ti je jaci motor ostaje sistem kaisa da se resi .ili nije prenos dobar ili je veci kais zbog motora sto pretpostavljam i eto problema. zato uslikaj to dizel cudo da vidimo sta se da skarabudziti
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Moja je Dizel orginal, ustvari imam dvije, a možda i tri ako ovu treču uhrpim nekad.

Ja frezam u sporima i to prva. 6 noževa na frezi i to bu ju dokrajčilo. Svejedno ponekad se tak zakopa da proklizi remen i onda samo malo ručke u zrak. Mislim da je jedino rješenje skinuti 2 noža jer joj je ovo preveč
Ide i u drugoj ali joj je tak teško da samo krafne na auspuh izlaze :mad::
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Problem ti je taj kaj ti to nemožeš usporiti jer nemaš (ako ja dobro vidim) na motoru dvije remenice.
Drugi problem je (barem ja tak mislim) kaj bi remen trebal iči ispod one remenice koja služi kao napinjač
A treči problem je kaj taj motor uopče nevalja za to.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Tak si ja mislim.
Znaš ono o čemu sam ti pričal za svoju, ustvari i pokazival na svojoj
 
Na vrh