• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann xa 607

Milutin.b

Novi član
Tu od
8 Svi 2021
Poruka
2
Poštovani pozz..novi sam na forumu i imam jedno pitanje vezano za traktor hurimann xa 607 1999god 80turbo traktor neće da polovi brzine samo reaguje na zeca a na one spore neće i kad je traktor ugašen i kad dam kontakt i prebacijem na mjenjaču da polovi čuje se ispod kabine da reaguje elktromagnetni ventil ali samo na brze na spore se nečuje a kad zamijenem na eletkrtoventilu kablove spore i brze onda reaguje na spore a na brze ne reaguje a struju pokazuje da ima na oba kabla ako neko zna nešto više o ovom slučaju pomoć bi mi dobro došla hvala
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Pa ako si probao mijenjati ventile i kontra reagira,kupi novi ventil i riješena stvar.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Pa ako si probao mijenjati ventile i kontra reagira,kupi novi ventil i riješena stvar.
mijenjao je kablove a ne ellektroventile. Ventili su ispravni, negdje drugdje je greška, možda na kontaktu na tipki ili je kabel negdje prekinut....
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
Aha moja isprika,brzopleto čitanje. E to je već malo veći problem.
 

Milutin.b

Novi član
Tu od
8 Svi 2021
Poruka
2
Nisam mjerio napon samo sam provjeravo ispitnom lampom ima li struje nisam se sjetio da izmjerim koliki je napon na brzim a koliki je na sporim pametna ideja hvala pozz..
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
probaj ak imaš čime izmjeriti napon i amperažu. meni smrdi na oštećenu intalaciju pa ventil ne dobiva dovoljno struje da odradi......
 

Milutin b

Novi član
Tu od
29 Stu 2021
Poruka
1
Dobar dan imam jedno pitanje vezano za traktor hirlimann xa607 1999godina full drive . Čitam na forumu da idu 40 na sat što kod mene nije slučaj kod mene u 5toj brzini i kad uključim onog zeca ide max 32kmh gas nemože više od 2200 obrtaja dok u drugim brzinama gas ide do 2500 obrtaja znači samo u petoj i na zecu gas je 2200 a kad je u petoj i na kornjači ide do 2500 obrtaja pomoć bi mi dobro došla ako je neko imao slučaj sličan mome hvala
 
Na vrh