• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Hurlimann

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
@ZJ
Nisam dobro napisao na malom gasu dobro radi a na većem se zaletava mijenjao sam skoro uloške dizni
Prije mi se zalićao dok je hladan što je kako kažeš normalno a sad i dok ugrije
 

gromil

Aktivni član
Tu od
19 Ožu 2013
Poruka
238
Zna li neko otprilike koliko bi kostala generalka motora za Hurlimann H-6-135 elite?
 

Dario78

Novi član
Tu od
12 Tra 2020
Poruka
1
Pozz svima,
Novi sam na forumu i zanima me ima li ko za prodati uputstva za Hurliman princa 55.
Kupili ga nedavno i nismo dobili niš s njim.
O Servisnim intervalima, podmazivanju, vrste ulja itd
Hvala unaprijed
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Ekipa prijatelj mi treba radilicu za hurlimanna H496 VDT, turbo motor, vodeno hlađenje, traktor je 1985. godina, ili možda bi uzeo čak i cijeli motor da je u dobrom stanju.
Ako netko zna gdje bi se moglo polovno kupiti, nek se javi ovdje ili na pp
 

Adis1512

Novi član
Tu od
25 Sij 2018
Poruka
8
Pozdrav svima, treba mi pomoć zanima me kako se namješta bregasta osovina na hurlimanu h360 1982. God. Također me zanima koje su sile zatezanja šarafa na motoru. Veliko hvala.
 

Hurliman94

Novi član
Tu od
3 Pro 2023
Poruka
1
Pozdrav.
Trebam pomoć radi se o Hurlimann-u 372.
Kada traktor ide naprijed 3 i 4 brzom čuje se neko brujanje kao zupčanici neznam da li je iz mjenjača ili diferencijala,a kada traktor ide istom brzinom u rikverc ne čuje se.
 

dakson13

Član
Tu od
26 Lip 2015
Poruka
133
Pozdrav, zanimaju me iskustva sa h360, u planu sam uzeti pa me zanima kako su se pokazali. Upozoren sam na mjenjač i održavanje mjenjača, ako je ulje redovno mijenjano onda je mjenjač vjerovatno dobar.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,582
Staro ti je to 40-tak godina...razmisli kaj možeš očekivati. Ne očekuj jeftine dijelove.
 

Najnoviji postovi

Na vrh