• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ihc 846

vosilj

Novi član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
15
da išo sam ga gledat i piše 856 xl ovak je ok jedino kaj veli da je neki zupcanik u komi i na to sve neko ga je raskopo naci skino kabinu i getribu i nije nis napravio i vratio nazad ali ne sve, pol dijelova u kutiji sastrane, i sad neznam kaj ,izgleda da je on to raskopo al neznam zakaj nije to slozil znam da nema polovnih dijelova ali se mogu naručit novi , zvao sam čovjeka veli ima zupčanika od 300 kn pa do 3000 kn, e sad neznem kaj napravit nece spustit cijenu a ja mu nebi dal vise od 22000 kn ima tu posla dost jel mi je taman za sumu paše:(doh):
 

vosilj

Novi član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
15
stanje limariski je ok nije stuljen, kabina iznutra treba je malo istapicirat i na sic treba stavit spuzvu samo zeljezo, stakla su citava ,za prednju vucu neznam niš osim kaj sam križeve probo nemaju lufta on kaže sve radi sto posto naci traktor je radio i to se dogodilo da je puko zupcanik i tu je stalo, on je tom covjeku ciji je bio dao drugi trakror i njega uzemo pod racun inace od ovoga covjeka kod kojeg je sad frend je uzo jednog ihca i bio je dobar e sad mi nije jasno zakaj ga nije slozil a buraz mu je mehanicar i dela traktore,za motor veli da je sto posto ispravan a nece ga upalit veli moras se zezat nemam vremena, ono sta ja vidim po auspuhu i motoru nije pran ni masan nigde e sad sta rec na to sve
 

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
ja sa isto zvao prosli ztjedan kad je bio na njuskalu oglas al od vlasnika i reko mi je da je otiso neki zupcanik i da je traktor prodan nakon 3 dana na oglasu!reko je da je otiso za 3tisuce.ovaj nije reko od ceg je zupcanik otiso?
 

vosilj

Novi član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
15
nije veli navodno od neke brzine da je otiso, naci ipak ga je on raskopo kod vlasnika je bil celi ne ili
 

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
ko ce ga znat!mene isto zanima pa zato pitam!i kolko ga sad cijeni?ti si vidio taj polupani zupcanik?
 

vosilj

Novi član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
15
sad je cijena 25000 kn na njuskalu ,a juce je bila 28000 i kad sam doso to pogledo reko je da ga neda ispod 26000 kn, zupcanik nisam vidio jel je na snopu cijelom od getribe tak da ga nije vadil sve je sklopil nazad i ali pol toga nije nametal gore lemele od ukapcalice ljeva poluosovina i dost tog puna korpa dijelova, naci ti velis kod vlasnika nije bil raskapan kaj je rekel za motor kad ga ovaj nece upalit
 

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
e to ti neznam!meni je samo reko za zapcanik i da je prodan!a zza ostalo ga vise onda nisam pitao!neznam ti za motor stvarno!kakvi su to sve likovi,ne kuzim to!nece palit motor,nego sta,prodat ce ga na lijepe oci?a koje je godiste?
 

vosilj

Novi član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
15
ma da uzas takozvani prekupci, godina je 83, neznam kolko vrijedi to inace naravno u voznom stanju neznam razmisljam da ga nazovem da ga upali i da mu dam 23 soma max pa da probam to slozit nisam pametan , ima jedam u bjelovaru ali je 744 model dupljak za 33 soma veli losa limarija i kabina i treba bosch pumpu reparirat neznem kakav je taj mislio sam ga sutra zvat pa ic vidjet
 

markoihc

Član
Tu od
3 Velj 2011
Poruka
118
a taj prodaje i 946 nekompletan kolko sam vidio na oglasu!ja sam mislio otic to pogledat da vidim.jesi ga ti vidio mozda?
 

vosilj

Novi član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
15
e videl sam to mu je kod brata u radioni stoji sastrane ali nisam obracal paznju bas na njega nazalost
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,835
ako se ne varam ima jedan nekompletan za prodaju na njuskalu za 1000€,a mozda uzet toga nekompletnog i ovog sa puknutim zupcanikom pa se zezati,ali ko da je to garancija da bude sve kak treba...jedino ovaj nekompletan je 946,a tebi treba ta 856,pa neznam ako pase,al ividim da 946 ima zf getribu,a ovaj 856 nema,i 946 ima 6cil motor,a 856 4cil...
 

vosilj

Novi član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
15
To ti je njegov oglas 946 zato je on uzo tog i mislio preslozit ali nisvod tog zato je odusto jel treba novo narucit
 

Najnoviji postovi

Na vrh