• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 506

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

bracajovic1975

Novi član
Tu od
14 Lip 2020
Poruka
1
Zdravo svima.....moje pitanje je da li mogu sam da zamenim semering na kvacilu motokultivatora imt 509(nisam laik ali nisam ni profesionalac)....znam da treba da skinem motor i jedan poklopac koji drze 10ak srafova da bi dosao do semeringa...e sad se pitam da li se lako skida semering i postavlja.....motokultivator mi je daleko od grada pa bi setanje majstora bila skupa ivesticija...pa bi hteo da cujem misljenje nekog ko se razume u to.....da krenem to sam da radim ili da zovem majstora?unapred hvala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ne kontam.
Dojdeš na forum, teško ti prolistati bar koju temu, bez potrebe otvoriš novu temu 506 u kojoj tražiš pomoč za 509.
I kak sad neko da ti pomogne???

Ajd ti malo pročitaj teme o motokultivatorima, dogovori se s sobom kakav imaš pa pitaj u pravoj temi.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh