• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 549

• Temu pokrenuo intercooler
  • Datum prvog posta

oboliti

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
120
Kontakt brava na IMT 549 rasklimana stopica za žicu do brave paljenja, tražim novu ali nude samo za imt 533 i 539, ima li razlike od 549?

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
23,820
Iste su.
Samo pogledaj jel tvoja na stopice ili na vijke pa takvu i uzmi radi lakše montaže.

Vlado2112

Član
Tu od
18 Lis 2019
Poruka
66
I meni gubi kontakt ta bravica,neki prijedlozi koju uzeti da valja?
Gledam da imaju u ponudi Fadipove, nekad su bile dobre a danas?

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
23,820
Slažem se, Fadip je postal jakooo loš proizvod.
Čak je i Pecho bolji.

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,044
Slažem se sa lijeskom, češka PAL brava je zakon kaj se tiče kvalitete, čak nije ni od Ursusa kontakt brava loša jedino kaj ključ malo za moj ukus lijepo ne ulazi kao na PALovoj bravi, ali je kontakt dobar.

Za PECHO brave ne znam kakve su kvalitete jer ih nisam nikad ugrađival, al ako su kvalitete kao pozicijske lampe i žmigavci onda su sasvim oke ;)

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
23,820
Ja baš neki dan ugrađival jednu, ali za paljenje, susjedu.
Jedino mi onaj ključ izgleda kilavo

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,044
Pitanje za antifriz..
Moram si slagat antifriz u 549 pa me zanima jel antifriz Pantherol G11 plave boje dobar za moju raketu? Da ne bi bilo da mi prdne dihtung glave ili nekaj slicno :/

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
23,820
Ako je bilo koja od tih komponenti (brtva glave, hladnjak vode, čep hladnjaka, vodena pumpa, crijevo vode, čep bloka....) pri kraju onda postoji mogučnost da procuri pa da bilo kakav antifriz natočiš.
Naročito ako je prije bila voda, ako je bil antifriz onda nema brige.

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,044
Ma od generalke, ima vec 10 godina od toga, je bil stalno antifriz jedino u zadnjih godine dvije kak sam muku mučil sa dotrajalim crijevima sam prek ljeta znal imati vodu jer svako malo bi mi antifriz iscuril, a otkad sam termostat ugradil koristim destiliranu vodu...
Doduše antifriz je slagan bil s obicnom vodom.

Najnoviji postovi

Na vrh