• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

imt 549

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Pozdrav! Evo moga IMT 549 1988 godina.
To su slike prije farbanja i uređenja, pošto sam ga odlučio ostavit za sebe.
viewer.php
[/URL][/IMG]





 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Odlučio sam pofarbati i urediti traktor.
Trebam zadnje gornje i donje staklo i na desnim vratima gornje staklo za kabinu. Stavio bih i nove gume oko stakala, te nove unutarnje gume na staklima za vrata.
Trebam i pantove i šarafe za ta navedena stakla.
Ako znate gdje tog ima za kupiti ili naručiti, recite..... hvala.
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
645
:Dobar poso....svaka cast :(handshake):
Malo ti cuka plav dim na leru......:eek::
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Da slikan je dok je motor radio, no bez brige, rađena je generalka motora prije 7-8 godina, od tada ne troši ulje ne baca ulje, a malo dimit mora.....:D:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jako lijepo izgleda,sviđa mi se ova siva na krovu! Gdje si nabavio ovu gumu na blatobranima?
 

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
U Sisku firma Rotomat.
Guma rebrasta debljine 3 mm. Mislim da ima na njuški, traži pod industrijska guma.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Servo, a ne hidrostatički volan.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
U nekoj drugoj temi je bil spominjan hidrostatički volan, pa sam se ponadal da je i ovaj takav.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,358
Hrva super su ti ispali ovi blatobrani ! No jel bi mi mogal staviti tu ili u pp koju detaljniju sliku od tog nosača blatobrana tj. kak si ga velikog napravil i koliko ti je dug seraf na ovoj ruci kod rukavca ? I još jedan savjet ak budeš uzimal nove prednje gume uzmi ripnaste puno bolje će ti bit, a i od blatobrana neće tako jako bacat blato na kabinu ;)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Baš je guba,i izgleda dosta masivno i jako.
Svaka čast

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh