• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Imt 558 sa prednjim utovarivacem

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,340
Ovo nije poruka, niti tema, već neuređena hrpa slika, bez komentara.
Takve poruke se inače brišu, no malo sam ju uredil jer ima zanimljivih slika.

Nek autor slika opiše u nekoliko riječi sve što je na slikama, pa da mogu urediti poruke kako treba.
 

Bajić

Novi član
Tu od
23 Tra 2020
Poruka
7
Od čega je namontirana papuča od kvačila?
Papuca kvacila je prepravljena od njegove orginalne jer mi nikako nije odgovaralo na petu pa sam ga malo preuredio
 

Bajić

Novi član
Tu od
23 Tra 2020
Poruka
7
Uglavnom na slikama su neke dorade koje sam radio posto sam mnoge forume pregledao kad sam trebao raditi hidraulicne izvode za balirku povrat ulja itd... Neki su busili cep za sipanje ulja kod rucica mjenjaca busili poklopac gdje je mjerac ulja ja sam rijesio bez busenja. Na poklopcu hidraulike sa slijeve strane ima imbus sraf njega sam izvrkao postavio jedan reducir i na njega crevo za povrat ulja. Rucice za upravljanje utovarivacem sam postavio sa desne strane volana za nagib korpe i za podizanje to jest spustanje na zadnjem blatobranu su dvije rucice jedna je razvodnik za protok ulja a druga je za zadnja dva izvoda hidraulike ja koristim za rolo balirku za otvaranje i zatvaranje kedera. Razvodnik na samom poklopcu hidraulike ide u tri polozaja za utovarivac za traktorske poluge i u treci polozaj za rad balirke uglavnom ako nekog nesto sa slika zanima slobodno neka pita bilo bi mi drago ako nekom nesto mogu da pomognem izvinjavam se administratoru na neurednosti tesko se snalazim valjda ce sa vremenom biti bolje pozdrav svim korisnicima foruma
 
Na vrh