• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT 588 Brtva poklopca rotacione bosh pumpe

Moki

Novi član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
22
Molimsve koji znaju da mi kazu gdje mogu nabaviti brtvu za bosh pumpu iz naslova.
Zvao sam par trgovina ali niko nema.
Mislim da pase i od 577
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Ko što veli Puknuti ili samogradnja, malo je zeznuto jer je tanke stjenke brtva i još ima ona dva zubiča, koja doduše ne mora ni imati, da bi ju bilo lakše postaviti, ili ako imaš kakvog bošistu u okolici. Pojedinci od njih imaju štance pa sami brtve rade.
 

Moki

Novi član
Tu od
7 Pro 2015
Poruka
22
Nasao kod Jozica, narucio sutra dan doslo.
E sad da neotvaram novu temu, trebaju mi hidraulicne poluge, mislim da pasu od 577, 578 itd jer kod mene je guma 30-tka. Zvao sam Jozica nema, zvao sam sekru isto nema, zvao sam masiva isto nema i jos neke privatne brojeve ali nemaju.
Dal netko od vas slucajno zna gdje bi ja to mogao nabaviti, znaci trebaju mi i ljeva i desna.
 

Prilozi

  • poluga-sa-lezajem-donja-imt.jpg
    poluga-sa-lezajem-donja-imt.jpg
    9.9 KB · Pregleda: 71

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mislim da bi se našle rabljene ali tebi je daleko do Križevaca .
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
+ svi ležajevi getribe i diferencijala...

Da mi je tvoj mozak i tvoj 558 strojčina najgori imt koji je ikad napravljen :(giggle):
To tebi treba sve živo si radio zapišu si broj za dijelove bude ti trebalo za tvoju getribicu na 558...
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Da mi je tvoj mozak i tvoj 558 strojčina najgori imt koji je ikad napravljen :(giggle):
To tebi treba sve živo si radio zapišu si broj za dijelove bude ti trebalo za tvoju getribicu na 558...

To može izjaviti samo veliki poznavatelj.... Navikli smo..
 

Najnoviji postovi

Na vrh