• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

IMT - konverzija s 2 filtera goriva na jedan od automobila

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
Pozz
Slini mi negdje filter nafte. Kak se da to presloziti da bude jedostvan sustav kao na autu. jedan filter, po mogucnosti proziran?

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
Na našem Sameu je originalno filter kakav je na Golfu 2.
Prije toga AC pumpa s čašicom.
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Izbaciti ove nosače i naći negdje na otpadu neki koji ti odgovara od auta i montiraš gore.Rupe uglavnom pašu a ako i ne pašu odrežeš neki od ova dva nosača i iskoristiš ga kao adapter.Tak bi ja napravio
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ja sam sebi na auto ugradil takav filter od ferca i izbacil orginalnog, a ti bi obrnuto.
Zamjeni gumice i nrma da slini, jedino ako želiš zbog jednostavnije izmjene staviti od auta. To možeš napastai bilo gdje ali vodi računa da pripašeš barem malo crijevima da nemaš i tu troška.
 

foler

Član
Tu od
17 Lis 2014
Poruka
434
to me i zanima. ima li neki filter koji ima ulaz i izlaz a da pase na ova crijeva?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Naravno da ima, naprimjer stari kadilak ima rupe 16mm, na Fiatima se isto nade....
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Ne znam hoće li ovo pomoći kolegi, ali evo kako to moj 567 ima riješeno. Jedan filter i prepravljeno uzimanje goriva sa doljnje strane.
Nemojte zamjeriti kaj je makina sva bijela od šrotanja kukuruze, nisam ga stigal oprati, a ipak 10 prikolica nije malo
fa0a4g.jpg


2webdwj.jpg


2gumcf9.jpg


k50odf.jpg


e0rb0z.jpg
 
Na vrh