• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Iskustva novih deutz fahr traktora

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,016
Znam kako to funkcioniše, nije problem zaparanje u zemlju samo plug sprije pusta do zemlje, a navikao sam na starom torpedu plug mnogo brže pusti na zemlju.

Lil puppy

Novi član
Tu od
6 Ruj 2020
Poruka
7
Pozdrav. Imam pitanje u vezi Deutz fahra 5080d ( susjedov). Traktor je više manje mehanički pa je tako i uključivanje prednje vuče preko ručice. Pitanje je smije li se taj traktor na kraju njive( npr u oranju) okretati bez gašenja prednjeg pogona? Ja mu nisam znao odgovoriti s obzirom da moj ima paljenje pogona preko gumba...

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
896
Smije naravno. Ne znam jel nisi možda pomješao dva pojma, blokadu mora gasiti.

Lil puppy

Novi član
Tu od
6 Ruj 2020
Poruka
7
Smije naravno. Ne znam jel nisi možda pomješao dva pojma, blokadu mora gasiti.
Hvala na odgovoru. Nisam pomješao ali nisam baš bio siguran kad je mehanički da ne sje... čovjeka. Za blokadu znam.

Miladin

Dobro znana faca
Tu od
7 Sij 2011
Poruka
1,016
Jedino po asvaltu nije poželjno koristiti prednju vuču a ostalo sve može.

Najnoviji postovi

Na vrh