• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Sve mi se cini da oni dobro lupetaju s tim forama oko administrativne provjere...
Eros ovo je klasicna prevara, pa sta su ti mogli utvrditi tom kontrolom osim da imas istu povrsinu kao i prosle godine!!!

To im znaci da su izbrojali sve ekoloske poljoprivrednike i rasporedili raspolozivi novac koliko koji treba dobiti za isplatu.
Hvale se da je ove godine 800miliona vise za izravna placanja, a sto su ustvari napravili, smanjili ekolosku i sa tim novcima povecali osnovno placanje po ha, a onih pravih 800miliona kojih bi trebali dobiti svi ekoloska+obicna su otisli u drzavne jasle jer ipak oni se trgaju od posla sa kupljenim diplomama.

Ovi iz apprrr nisu nista krivi, imaju jednu malo prostoriju i tamo svi rade i hebu ih sa svih strana. Kriv je Milanovic i ovaj neadekvatan ministar Jakovina koji nije mogo voditi vlastitu poljoapoteku, a sada bi RH!! Ovi gore donose odluke koliko cemo dati poljoprivrednicima, a ovi iz apprrr moraju se ogradivati sa takvim odgovorima jer ni sami ne znaju kaj da kazu.
Evo to je prava istina!!!
 

Eros

Član
Tu od
11 Velj 2015
Poruka
78
Navodno da drugi dio kreče krajem ožujka

je je malo morgen. Sta lupetate takve gluposti, ima ovdje ljudi sto rade raspodjelu novaca na vasoj tezi, zato pisite samo ono sto je 100% sigurno

Jos ima dosta onih sto nisu dobili poticaje za ovce itd.
Kad hrvatska plati onda daj zahtjev za povrat sredstava od EU, a to traje 45dana.
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Daj nemoj piliti,još nisu svi dobili ni prvi dio.

Krenili bi početkom ožujka a iplatili do polovine travnja .

Ne pilim tako sam čuo ,tiska ih navodno eu ,jer što prije isplate prije će navodno dobiti onaj dio nazad ima logike ,a i izborna je godina pa da tako i tu ima logike .

A ovi što nisu dobili su navodno pod nekom kontrolom ,a za ovce ide isplata u drugom dijelu ,znači nisu ni bili u planu prvog dijela.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Zumbul koliko bih ti htio vjerovati, toliko i ne vijerujem jer kod naših vlada uvijek ide sve zadnje osim dok su njihove guzice u pitanju!
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
Krenili bi početkom ožujka a iplatili do polovine travnja .

Ne pilim tako sam čuo ,tiska ih navodno eu ,jer što prije isplate prije će navodno dobiti onaj dio nazad ima logike ,a i izborna je godina pa da tako i tu ima logike .

A ovi što nisu dobili su navodno pod nekom kontrolom ,a za ovce ide isplata u drugom dijelu ,znači nisu ni bili u planu prvog dijela.

početak ožujka je sada,
 

kiki

Novi član
Tu od
5 Velj 2015
Poruka
10
danas bumo vidili u plodovima zemlje što nam kaže ANTIŠA PEZO,što je isplaćeno i u kojm iznosu,valjda bude rekao kad će drugi dio
 

slider141

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
205
danas bumo vidili u plodovima zemlje što nam kaže ANTIŠA PEZO,što je isplaćeno i u kojm iznosu,valjda bude rekao kad će drugi dio

Čovjek je jako nervozan i ništa nije rekao...svađalački ton....kaže svibanj za drugi dio...
 

ivica1963

Novi član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
2
Pozdrav!
Može li mi netko objasniti gdje se može, ako se uopće može, pogledati koliko mi je potpore odobreno? Naime, na agronet aplikaciji pod odlukama imam odluke za 2012. godinu donesene 25. 1.2015. gdje su mi odobreni određeni iznosi. Za 2014. nema ništa. Isto tako, nismo dobili još nikakva sredstava.
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Puno je reko ali nista nije reko..
Koliko sam ga svatio tek nakon drugog djela cemo vidjeti sto nam pripada i dobit cemo odluku...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Tako sam i ja shvatio,nego ako se nevaram krajnji rok za dostavu odluka je 30.04.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Da li netko zna ili može iščeprkati datum kad su počele prve isplate u 2013-oj,a za 2012 godinu.Imam net bankarstvo ali mi sistem dozvoljava da se vratim do 08.03.2013.Vidljiva mi je prva uplata od agencije 15.03.2013.,sad neznam da li je bilo nešto i prije,u veljači.Naime nastojim sad skontat za koliko su me zakinuli u odnosu na ova sad objavljena prava za 2012-u.Ako prije nije bilo ništa onda su mi maznuli 20 tskn.:icon_oak:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Mene jedino veseli to kaj je reko da bi za zemlju trebalo biti oko 2300 kn/ ha
Kad i voditelj nije znal pitat po redu da on kaže koliko je sto isplaćeno i kako ce biti a on se odma ide svađati sa njim
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh