• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Ovaj Pezo ili je pijan ili glup.Vlatko ga pita jedno a on odgovara drugo. Ljudi koji nisu dobili poticaj samo misle da nisu dobili pare ,Pezo zna da su dobili. Dok su takvi na čelu agencje nije ni čudo da se nezna tko pije a tko plača.
 

Zombie

Član
Tu od
29 Ožu 2013
Poruka
629
I meni danas nesto sjelo, po obicaju nemozes znati sto kad imaju mali milijun odluka i naziva..
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
203
Ma čemu tolika nervoza biće svega samo neka je nama zdravlja.

Na Titaniku su svi vise manje imali zdravlja, al nisu bas imali sreće:D:


Ja danas isto dobio nesto novo,pretpostavljam tov junadi, al nemam pojma ni za koliko ni za koje razdoblje...red velicine negdi oko 500 kn /kom
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Kak sam ja shvatil tak je i rekel Pezo u Plodovima zemlje. Prvi dio 500kn a ukupno 1800 ak sam ga dobro skužil.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
203
uh da je dobit 1800 bilo bi jako lijepo! A to bi onda ostatak išo s drugim dijelom?
pokušat ću sutra nazvat agenciju da pitam šta znaju o tome
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Baš me veseli drugi dio poticaja ,navodno da kreće od 10.5 uh baš sam nestrpljiv ,živim za taj datum.
 

zumbul

Član
Tu od
9 Velj 2015
Poruka
90
Eto fala bogu više da su sjeli ti poticaj za te krave dojilje da to kukanje više ne moram čitati ,sad krenimo s novom temom kada će drugi dio i koliki će da bude.
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
vi maštate o drugom dijelu poticaja a nas par tisuća mašta još o prvom dijelu:fiery:

Bas zeznuto, mislim nije dosta sto te drzava prca vec i neki clanovi to nazivaju kukanjem. Svaka im cast.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nema više bratstva i jedinstva....
Umrlo davno koga briga za drugog..
 

gmiža

Član
Tu od
19 Kol 2007
Poruka
410
Ljudi kaj ulazi pod Uplata agen. za plać. u polj., rib. i rur. posebna potpora (članak 68.) :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh