• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

dullknife

Član
Tu od
21 Lip 2014
Poruka
217
u četvrtak sam predao zahtjev za poticaje, službenica je rekla da bi trebala ići rata pred uskrs.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,695
Sjetimo se šta je onaj bivši rekao za svoju ruku ako zaboravi Slavoniju. Prisjetimo se gdje je prvi potpredsjednik započeo svoju kampanju. Samo su onoj familiji gdje su se naslikavali napravili trošak, a vjerojatno nisu platili ni lipe za paradu. Nije njima do poljoprivrede, krave ne zanimaju rasprava o ******ma i partizanima, a nepognojeni jesenji usjevi ne osvrću se na lustraciju ili iz koje je stranke ministar a iz koje zamjenik. Jučer na Plodovima zemlje gledam ono o ovcama, mora doći Turčin da nam kaže da uzgajamo ovce i garantira otkup. Da mi nemamo nekoga pametnog kao taj Turčin u svim tim strukturama da nam to kaže i organizira?
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,695
E sada mene zanima zašto se jednima smije napisati puno ime, a druge se piše sa zvjezdicama. Nisam pristaša nijednih ni drugih, ali ako se po svim medijima govori i piše o jednima i drugima sa punim imenom zanima me zašto se ne može i ovdje.
 

duhanac

Član
Tu od
27 Stu 2014
Poruka
186
E sada mene zanima zašto se jednima smije napisati puno ime, a druge se piše sa zvjezdicama. Nisam pristaša nijednih ni drugih, ali ako se po svim medijima govori i piše o jednima i drugima sa punim imenom zanima me zašto se ne može i ovdje.

Očito je forum podoban ******* zvijezdicama :)
 

dingo

Član
Tu od
14 Lis 2010
Poruka
734
Trebalo je već bit, a ne- BIT ĆE, bit će i oni jednog dana normalni i pošteni- možda, osim ako ne budu, bit će i možda baba Juliška ponovo nevina, kao i Severina. Bit će....:icon_weed::(sweat)::(giggle)::icon_hang:
 

matijas311

Član
Tu od
19 Tra 2010
Poruka
243
Pogledajte kad su oni prije kad su bili na vlasti isplatili prvi dio poticaja u prvoj godini vlasti, ima na ovoj temi tamo oko 30 stranice. Svi su oni isti i crveni i plavi
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Sutra se izglasava proračun, a najvjerovatnije da ni neće bit izglasan :mur:
Hsls kao koalicijski partner nepodržava ovakav proračun,branitelji također nežele usvajanje dok se neodredi ministar,dio Mosta također protiv...
Uglavnom j*be lud zbunjenog,a potvrda proračuna je bitna jer bez nje nema ni isplate .... znači još dva-tri tjedna produženja agonije a nije isključeno ni da dođe do novih izbora pa ajmo sve nanovo ::icon_toilet:
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Dao im Bog da budu u ovakvoj situaciji i to od sutra,i oni i njihova djeca i neka se muče i mole i kad ustaju u saboru i to im je ustajanje plaćeno,nemam ni jedne pozitivne riječi a znaju da čekamo jer ne možemo raditi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Možemo i lajati na mjesec...ali koja korist?
U svim zemljama sustavi su dvopartijski, pa i pri nama. MOST je samo unesel neravnotežu, iz koje se vuku ove posljedice. Domoljubna koalicija si je upropastila šanse koalirajući s onima koji ni sami ne znaju kaj hoće.
SDP nebi poželio više na vlasti radi previše neoliberalnih stavova i pokušaja sa školstvom i drugim društvenim eksperimentima. Za vrijeme SDP-ove vlade iselilo se više ljudi nego za ijedne prije. Nemojte to smetnuti s uma!

Glede Juge: i ja žalim za dobrim stvarima, ali nisu sve bile dobre. Jasno, pamtimo samo dobro, loše (pre)lako zaboravvljamo. Pitajte starije koliko je ljudi ubijeno i proganjano bez razloga? Sjetite se metenja tavana i prisilnih zadruga, cinkanja susjeda, šikaniranja vjernika (svih vjeroispovjesti) itd.
Vlada nije samo ekonomija, već cjeloviti smjer društva. A tu SDP nije briljiral, niti ikada bude.

A glede poticaja...bit će...jednom...valjda.
 

Bracika

Aktivni član
Tu od
23 Ožu 2011
Poruka
204
Možemo i lajati na mjesec...ali koja korist?
U svim zemljama sustavi su dvopartijski, pa i pri nama. MOST je samo unesel neravnotežu, iz koje se vuku ove posljedice. Domoljubna koalicija si je upropastila šanse koalirajući s onima koji ni sami ne znaju kaj hoće.
SDP nebi poželio više na vlasti radi previše neoliberalnih stavova i pokušaja sa školstvom i drugim društvenim eksperimentima. Za vrijeme SDP-ove vlade iselilo se više ljudi nego za ijedne prije. Nemojte to smetnuti s uma!

Glede Juge: i ja žalim za dobrim stvarima, ali nisu sve bile dobre. Jasno, pamtimo samo dobro, loše (pre)lako zaboravvljamo. Pitajte starije koliko je ljudi ubijeno i proganjano bez razloga? Sjetite se metenja tavana i prisilnih zadruga, cinkanja susjeda, šikaniranja vjernika (svih vjeroispovjesti) itd.
Vlada nije samo ekonomija, već cjeloviti smjer društva. A tu SDP nije briljiral, niti ikada bude.

A glede poticaja...bit će...jednom...valjda.

Svaka cast, jako dobro receno. Potpuno se slazem. Bit ce...i valjda nas nece blokirati sve dok ne bude
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Prvo naslov na agroklubu:poljoprivreda među proračunskim dobitnicima a onda u par minuta promjena u :proračun za agrar: tresla se brda, rodio se miš!

Mogao bi pročitati cijele članke,a ne samo naslove!
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,695
Izglasati će oni proračun svakako, jer ako se ne izglasa pada Vlada, a to trenutno nije HDZ interes.
 

skjd4755

Član
Tu od
8 Velj 2015
Poruka
224
Mogao bi pročitati cijele članke,a ne samo naslove!

Za tvoju informaciju,čitam cijele članke a ti pokušaj još 2-3 puta pročitati kako bi zaključio zašto sam to napisao.
 

adonis basser

Aktivni član
Tu od
26 Velj 2013
Poruka
1,224
ZJ, ne bih se bas slozil da je MOst unesel ravnotezu i da ne znaju kaj hocu. Da nije bilo njih vec masa losih ministara bila postavljena u ministarske fotelje, sjetimo se samo Crnoje. Ja ne vidim nista loseg da se ministri pomno biraju i prođu određenu sigurnosnu provjeru. Ipak ce oni biti ministri 4 godine pa dva ili tri mjeseca ne igraju nikakvu ulogu. Karamarko uvijek pokusava sve to izvesti na brzaka kao da je on bog i batina i nikog drugog ne treba pitati. Milanovic nema nikaj manji ego od njega.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh