• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Najbolje da napišu i u koliko sati će biti uplaćeno...

Bilo bi najbolje, zivjelo nam digitalno doba.
Od kad sam korisnik samog poticaja uvijek imam stav 'kad dođe dobro dođe'
Ne radi se o poticaju tolko kolko o najavi da ce tjekom veljace petrokemija podizat cijene...sve to nekak ide ko brat i sestra.
Syngenta i Bayer izasli s novim cjenicima i naravno poskupljenje 5%, dalo bi se o svemu ovome u nedogled pisati..
Ajoj ta prevrtljiva Veljaca.:)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Mogu oni dizat cijenu,tržište i konkurencija rade po svojem,isto i sa sjemenskom robom,samo cijena ne prati kvalitetu sjemenske robe a svi se kunu u maksimalnu klijavost i učinkovitost herbicida .Najbitnije je da nam ne smanje iznos.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Neprate cijena kvalitetu.
Petrokemiju ne uzimam jer je ista cijena po toni ko yare mi.
Nešto što mi lošije druge godine neću da kupujem.
Tako lošu robu treba micat ne kupovanjem.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Ja sam predlani kupio yaru iz principa jer je bila par kuna(jednoznamenkasti broj) jeftinija od petrokemije.
Da je 1000 kuna po paleti jeftinije više vreće od 50kg ne prebacujem preko leđa..ko da me kombajn pregazio nakon toga..
Samo 8 paleta sam imao,ali više nikad.
Uvijek je isplata poticaja povezana sa poskupljenjem i zanimljiva situacija je to.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da jbg tako je to po našim leđima.
Heh kolega 40 kila su vreće šta je to za pravog muškarca .
Sad kad dođu pare ode umjet gore
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
hebo me pas ako nisam uvjeren da je 50kg...imam doma jednu vreću za uspomenu,baš ću pogledati..
Baš ću pitati u firmi zašto je uvijek pokupljenje prije isplate poticaja..
 

Luka2222

Član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
Ispravite me ako sam pogrešno razumio,ali piše i da će sad u veljači biti isplaćeno i za mlade poljoprivrednike,a prošle godine je bilo za mlade tek u četvrtom mjesecu.Znači sad bi trebalo osnovno,zeleno preraspodijelno i za mlade biti zajedno u veljači?
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Uzmi s rezervom..piše i tokom ožujka za mjeru 13..pa se možda malo protegne..ali neka ide samo:)
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Pa u ponedjeljak je ministar Tolušić izjavio kao da od danas, tj. u ponedjeljak počinje ispalata za krave, koze, ovce...., a o od petka ostalo
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Pa u ponedjeljak je ministar Tolušić izjavio kao da od danas, tj. u ponedjeljak počinje ispalata za krave, koze, ovce...., a o od petka ostalo
I ja sam cula tu ministrovu izjavu da ce od "danas"tj.od ponediljka poceti isplate, ali inace su najavljivali od petka...15.02. Vidit ce se na racunu...
Da li je kome predujam prijasnjih godina bio jednak tj.slican prvoj rati koja se isplacuje?
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
250
Hvala EU za osiguranih 2,07 milijardi kn koje ćemo dobiti za izravna plaćanja i 0,6 milijardi za IAKS mjere.
Hvala RH za prikupljenih 0,63 milijardi za izravna plaćanja i cca 0,1 milijardu za IAKS mjere. Kako bi rekao tole - NIKADA VIŠE DO SADA!

Uredba o financijskoj strukturi omotnice za program izravnih plaćanja u 2018. godini

ps. Hvala i Čobankoviću što je ispregovarao omotnicu od 3,2 milijarde za izravna plaćanja koja još nikada nije isplaćena.

Hvala i Udruzi život za ove brojke.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh