• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Mutavi25

  
Tu od
14 Pro 2015
Poruka
24
Ispravite me ako sam pogrešno razumio,ali piše i da će sad u veljači biti isplaćeno i za mlade poljoprivrednike,a prošle godine je bilo za mlade tek u četvrtom mjesecu.Znači sad bi trebalo osnovno,zeleno preraspodijelno i za mlade biti zajedno u veljači?

Koliko se dobije kunića to za mlade ?...i da dali se to do sad isplaćivalo od jedom ili na više puta ?
Tu u tablici je vidljivo da bi isto trebalo biti isplaćeno e sad koliko i šta bumo vidjeli poslan upit apprrr-u

I čujem da se sad do prvih 50ha isplaćuje a ne kao prije do 25ha ili?
 

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
244
evo piše ovako :mjera3-U.1307/13 čl.52
to je sjelo,jel netko zna kaj je to?dobrovoljno proizvodno vezana
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,856
Dobrovoljno je za krave..za mlade ide u 2 rate,oko 900kn po ha do 50ha,a preraspodijeljeno je oko 400kn i za prvih 25ha.
 

COLLY

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2018
Poruka
154
Dobrovoljno je za krave..za mlade ide u 2 rate,oko 900kn po ha do 50ha,a preraspodijeljeno je oko 400kn i za prvih 25ha.
Zar nije preraspodjeljeno za prvih 20 hektara??
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
Susjed ima mliječne (dojilje) krava i njemu je uplaćeno jučer, ja imam muzne i još uvijek ništa.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh