• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Isplata poticaja (tema do 31.12.2023.)

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

nisamja

Aktivni član
Tu od
15 Stu 2018
Poruka
245
to su jučer malo pustili,i samo nekima,tolko da se hvale da je krenulo i da danas ne moraju niš.....a kaj je tu novo?mi cijeli tjedan zivkamo i čekamo da nam kupac uplati prodanu stoku,evo ga on danas uplati manji račun,sa kasnijim datumom,a onaj veliki ostavi....i tak nam je sve,u ovoj državi....
 
Posljednje uređivanje:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
I najgore moraš bit sretan što ti je uopće platio..nema tu zakona koji nas štiti..rok plaćanja ODMAH i ko nema neka ni ne radi to što radi...
Ja bi volio otić u dućan,na benzisku,platit račune nakon 180 dana odgode..pa da i meni bude bolje malo..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Sjedat će cijeli drugi mjesec prva rata,u trećem ide iaks 13,pa četvrti poravnanje

I tako će pomalo ići..
 

DMboy

Aktivni član
Tu od
20 Tra 2012
Poruka
343
Jel neko zna konkretno koliki postotak je isplačen jesenas kao predujam??
Ja samo imam zemlju,po inf. koje imam,jesenas smo dobili oko 60% od onoga što trebamo dobiti za 2018. godinu.. Kad sve zbrojim oko 1900 kuna po ha.bi bio 100 % - tni iznos,barem kod mene. Bez voća,proiz. vezanih potora i stoke.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh